A-Z Autoserwis

al. 29 Listopada 170 Kraków - woj. Małopolskie

600 *** ***
*****@az-autoserwis.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy A-Z Autoserwis działa na terenie miejscowości Kraków województwo Małopolskie, powiat, Kraków, gmina Kraków.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 18:00
Wtorek: 8:00 - 18:00
Środa: 8:00 - 18:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 600 448 443 oraz napisać na adres e-mail biuro@az-autoserwis.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.az-autoserwis.pl.
Warsztat mechaniczny A-Z Autoserwis działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia , Elektryka samochodowa , Blacharka i lakiernictwo , Autolaweta, pomoc drogowa , Renowacja aut . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Kraków.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Obsługujemy marki pojazdów


Acura
Aston Martin
BMW
Cadillac
Citroen
DKW
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Isuzu
Iveco
Jaguar
Jeep
Kia
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
Lotus
Mazda
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Mitsubishi
Nissan
Nysa
Oldsmobile
Opel
Peugeot
Plymouth
Polonez
Pontiac
Renault
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
Subaru
Toyota
Volkswagen
Volvo
Wartburg
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
7 Luty 2020
przez Paulina / Ford fiesta
Odwiedziłam warsztat z problemem dotyczącym turbiny. Chodziło o część  sterująca turbiną i przewody podciśnienia. Wszystko  zostało sprawnie zdiagnozowane oraz przystępnie wytłumaczone :) Usterka wyeliminowana sprawnie  i szybko cały czas kontakt  z klientem. Wszystko chodzi pięknie. Warsztat  czyściutki, aż miło wjechać  . Szef w tym warsztacie to bardzo miły człowiek.  Potrafi doradzić, by usługa była w miarę tania i dobrze wykonana. Super wrażenie. Cena w stosunku do jakości bardzo dobra. POLECAM TEN WARSZTAT
4 Marzec 2020
przez Klaudia / BMW
Jestem stałą klientką tego warsztatu ostatnia naprawa to wymiana rozrządu. Postanowiłam napisać gdyż nie zawsze jest okazja do wyrażenia tak dobrej opinii. Ja i moja rodzina naprawiamy tutaj samochody już od kilku lat. Po raz z pierwszy trafiłam tutaj na wymianę opon a ponieważ Panowie mechanicy pozostawili dobre wrażenie dlatego kiedy zachodzi potrzeba odwiedzenia mechanika zawsze wracam do A-Z Autoserwis . Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam . Lubię ich profesjonalne podejście do sprawy. Po przyjeździe wszystko omówione ze szczegółami pełna i rzeczowa kalkulacja kosztów . Konsultacja z klientem dotycząca rodzaju części niezbędnych do wymiany (możliwość wyboru tańsze czy droższe.) Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w tym warsztacie klient to przysłowiowy NASZ PAN a nie jakiś intruz który zawraca głowę. Przy odbiorze wyjaśnione jeszcze raz, a stare części do wglądu. POLECAM!