Auto-Fast s.c. Ługowski A., Wróblewski K.

Szczecińska 113a Słupsk - woj. Pomorskie

604 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto-Fast s.c. Ługowski A., Wróblewski K. działa na terenie miejscowości Słupsk województwo Pomorskie, powiat, Słupsk, gmina Słupsk.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 604 947 958.
Warsztat mechaniczny Auto-Fast s.c. Ługowski A., Wróblewski K. działa w obszarze Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia , Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Słupsk.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 3.90
Cena 2.75
Obsługa klienta 4.50
Jakość usługi 4.50
Czas wykonania 4.00
10 Maj 2019
przez Irek / citroen c4 gp
Zrobili to czego inne dwa zakłady nie ogarneły. kierownica nie trzesie sie przy 120. z
24 Październik 2019
przez Piotr / Mazda 6
Podstawowy zarzut, oszustwo cenowe. Kupując opony zimowe Dębica 205/55/16 HP2 pierwotnie miałem kupić na Oponeo, ale skuszony dobrymi opiniami o warsztacie, zdecydowałem się podjechać i zapytać o cenę opon i tu miłe zaskoczenie, jest taniej niż na Oponeo. Cena opony na Oponeo to 223zł (na 23.10.2019), a w warsztacie pan podał cenę 209 zł, spora różnica przy zakupie 4 opon. Pytałem dwukrotnie o tę cenę i dwukrotnie otrzymałem odpowiedź 209 zł, pan patrzył w monitor i podał typ opony, więc nie ma możliwości błędnego podania ceny, tym bardziej, że pan podawał typ opony wraz z rozmiarem. Umówiłem się na zakup i wymianę i po wymianie okazało się, że opona kosztuje 227 zł ! Na złożoną reklamację, pan odpowiedział, że nie pamięta takich ustaleń (wierzę), ale skąd podał mi dwukrotnie cenę opony 209 zł ? Zaproponował zwrot różnicy ceny z Oponeo, a ceną w warsztacie w kwocie 16 zł (za 4 opony) ... Podziękowałem za taki "prezent" i nie przyjąłem tych pieniędzy, bo nie chodzi o pieniądze, a o zasady i w zasadzie dałem się oszukać... Już długo żyję i ciągle gdzieś ktoś nas wkręca, ale mając dobre opinie w necie, do głowy mi nie przyszło, żeby wziąć potwierdzenie podanej ceny, bo skoro pan patrzył w monitor, to chyba wie co mówi, bo raczej nie mówi tego co wie. Co do obsługi, to była ok, ale tak powinno być wszędzie, bo biorą od nas pieniądze, więc nas kuszą, ale mnie pierwszy i ostatni raz skusili. Opony wymieniono szybko i sprawnie, letnie ładnie spakowano do worków foliowych i spakowano do bagażnika. Wymieniono mi też wentyle, bez pytania, choć na wiosnę zakładałem nowe i nie przepuszczały, więc nie zakładałem, że będę je wymieniał. Do tej pory w warsztatach wulkanizacyjnych zawsze pytano czy wymienić wentyle, tu wymieniono bez pytania, kosztowało to 20 zł, machnąłem na to ręką. Czy polecam ten warsztat, raczej tak, bo obsługa raczej miła, poczekalnia czysta ale bez kawy, czy herbaty. Mnie już tam nie zobaczą, a każdego kto będzie chciał zlecić im robotę i uzgodni cenę, niech weźmie to na piśmie, łącznie z zakresem prac.