Auto-Widawski S.C.

Estrady 118 Warszawa - woj. Mazowieckie

22 *** ** **, *** *** ***
*****@autowidawski.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto-Widawski S.C. działa na terenie miejscowości Warszawa województwo Mazowieckie, powiat, Warszawa, gmina Warszawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 22 835 06 81, 501 306 277 oraz napisać na adres e-mail biuro@autowidawski.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem https://www.autowidawski.pl.
Warsztat mechaniczny Auto-Widawski S.C. działa w obszarze Blacharka i lakiernictwo . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Mazowieckie / Warsztaty samochodowe Warszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 4.70
Cena 4.60
Obsługa klienta 4.80
Jakość usługi 4.90
Czas wykonania 4.60
5 Lipiec 2019
przez Marek / BMW
Najlepszy lakiernik świata pracuje w tym warsztacie, to Pan Dariusz. Dobierze każdy lakier i pomaluje bardzo dokładnie idealnie każdy samochód.
19 Listopad 2019
przez Arnold / Opel zafira
Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności. Trafna diagnoza, naprawa w ciągu jednego dnia. Szczerze polecam ten warsztat.
3 Grudzień 2019
przez Anka / Insignia
Robiłam zbieżność w tamtym tygodniu. Bardzo profesjonalnie wykonana naprawa/usługa - wszystko zrobione w ciągu 2 godzin. Należy się najwyższa ocena - daję 5 gwiazdek.
3 Czerwiec 2020
przez Falcon / Audo A7
Jak nie wiadomo o co chodzi, to trzeba przyjechac do Widawskiego i sie sprawa wyjaśni. Robię tu przeglądy, jak trzeba to naprawiam samochod. Tu i tylko tu. Już nie kombinuje z innymi mechanikami.
14 Wrzesień 2020
przez Sebastiano / Volvo
Bardzo dobry warsztat samochodowy. Ceny nie są najniższe ale za jakość trzeba płacić o czym przekonałem się już niejednokrotnie. Co drogie to tanie, a co tanie to drogie ;)