Warmińsko-mazurskie Warsztaty samochodowe Łążyn

Automatic. Krajewski T.

12 Łążyn - woj. Warmińsko-mazurskie

603 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Automatic. Krajewski T. działa na terenie miejscowości Łążyn województwo Warmińsko-mazurskie, powiat, iławski, gmina Lubawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 603 283 655.
Warsztat mechaniczny Automatic. Krajewski T. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Warmińsko-mazurskie / Warsztaty samochodowe Łążyn.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.30
Cena 3.00
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 1.25
27 Marzec 2020
przez Dominik / Audi A3 2.0 Tdi
Witam!!!! nie będę ukrywał imienia, bo mam zamiar wybrać się do szanownego Pana Tomasza. Porozmawiamy twarzą w twarz, skoro nie potrafi odebrać telefonu, bo podejscie do klienta ma karygodne, sytuacja miała miejsce 1,5msc-a temu, zdaniem Pana Krajewskiego to wina sterownika, który rzekomo został wysłany do Warszawy, gdzie kolejnego dnia nie wróciłem juz z pracy do domu..... samochód stał miesiąc bez jakiejkolwiek ingerencji. Zapewniał ze wszystko zrobi, naprawi.... no niestety nie pojawił sie. Aktualnie samochód dostarczyłem do innego specjalisty. A wiec ostrzegam!!!!!!
21 Lipiec 2020
przez Tomasz / Mercedes
Brak komunikacji,tragiczne podejście do klienta ,oddałem samochód na pare dni czekam miesiąc ,tel wyłączony nie polecam omijać z daleka