Świętokrzyskie Warsztaty samochodowe Kielce

Carmax Auto Serwis Kuca Jarosław

Rolna 8 Kielce - woj. Świętokrzyskie

796 *** *** / *** *** ***
*********@wp.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Carmax Auto Serwis Kuca Jarosław działa na terenie miejscowości Kielce województwo Świętokrzyskie, powiat, Kielce, gmina Kielce.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 796 566 577 / 794 566 599 oraz napisać na adres e-mail carmax-as@wp.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.carmax-autoserwis.pl.
Warsztat mechaniczny Carmax Auto Serwis Kuca Jarosław działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Elektryka samochodowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Świętokrzyskie / Warsztaty samochodowe Kielce.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 3.20
Cena 2.75
Obsługa klienta 4.50
Jakość usługi 2.75
Czas wykonania 2.75
6 Październik 2018
przez Bronislaw / VW R5
Bardzo dobry warsztat,znajace sie na mechanice pracownicy. Bardzo fachowo podchodzą do zagadnienia. Sprawnie i szybko wykonana usluga.
21 Maj 2020
przez Klient / Samochód osobowy
Poza sympatyczną Panią z obsługi nie ma żadnych pozytywów. Po przyjeździe pod firmę rzuciło się w oczy kilkanaście podnośników do aut, więc pierwsze odczucia były jak najbardziej pozytywne. Serwis mojego auta miał zostać wykonany w ciągu 3 dni - ...ostatecznie otrzymałem samochód po ok 2 tygodniach. Samochód przez ten czas wydawany był parę razy z wadami. Trzeba było wszystko sprawdzać i za chwilę zwracać samochód ponownie do serwisu. Koszty kompletnie się nie zgadzały z tym co było umówione na początku. W rezultacie cena za naprawy wyszła dwa razy większa aniżeli było to uzgodnione na początku. O dokumentację z wyszczególnieniem trzeba było się dodatkowo prosić. Generalnie nie polecam, uważam że można znaleźć lepszy serwis i na pewno tańszy. Porady dla serwisu: zanim oddacie samochód sprawdźcie go dokładnie aby nie trzeba było przyjeżdżać kilka razy na darmo... Pilnujcie kosztów, rozumiem że łatwo jest "znajdować" kolejne usterki dla nowego klienta ale nie jest to zbyt profesjonalne i na dłuższą metę nie zatrzymacie sobie klienta.