Gabryszewski Jerzy. Usługi mechaniki pojazdowej

Jeżowska 14a Rawa Mazowiecka - woj. Łódzkie

668 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Gabryszewski Jerzy. Usługi mechaniki pojazdowej działa na terenie miejscowości Rawa Mazowiecka województwo Łódzkie, powiat, rawski, gmina Rawa Mazowiecka.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 668 192 024.
Warsztat mechaniczny Gabryszewski Jerzy. Usługi mechaniki pojazdowej działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Łódzkie / Warsztaty samochodowe Rawa Mazowiecka.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.70
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 1.33
4 Grudzień 2019
przez Lech / Audi a4 1.8T
Nie polecam tego mechanika. Nie ma pojęcia w tym co robi. Za wymianę linki hamulca ręcznego skasował Mnie na 100 zł ... linka jest tańsza ... w serwisie jest taniej !
5 Grudzień 2019
przez Jarek / Seat Leon 1.9 Tdi
Ceny z kosmosu , ogólnie nie chcę się denerwować , ale strasznie słabo wygląda podejście tego mechanika ... Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że Pan Mechanik ma pełne ręce roboty i musi opłacić swoich pracowników , którzy tyrają przy odkręcaniu kół rano i wieczór ... Kolejki większe do tego warsztatu niż do biedronki ?? Na wizytę czekałem rok
21 Lipiec 2020
przez Adam / vv
Mocne 1/10 Nie chcę się już denerwować