Kobra Mechanika Pojazdowa

Sławińska 2 Warszawa - woj. Mazowieckie

22 *** ** **/ *** *** ***
***************@wp.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Kobra Mechanika Pojazdowa działa na terenie miejscowości Warszawa województwo Mazowieckie, powiat, Warszawa, gmina Warszawa.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 18:00
Wtorek: 8:00 - 18:00
Środa: 8:00 - 18:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 18:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 22 632 30 58/ 508 262 205 oraz napisać na adres e-mail kobra_mechanika@wp.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://kobra.dobrywarsztat.info/.
Warsztat mechaniczny Kobra Mechanika Pojazdowa działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Mazowieckie / Warsztaty samochodowe Warszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
19 Listopad 2020
przez Adam / VW
STANOWCZO ODRADZAM! Uwaga na ten warsztat!! Krótko po naprawie auto popsuło się na trasie i musiałem wracać do domu lawetą. Urlop zmarnowany, rodzina wkurzona. Jak się później dowiedziałem powodem awarii było uszkodzenie gwintu napinacza paska wieloklinowego przez pracownika tego warsztatu. Wszystko mam udokumentowane: faktury, zdjęcia. Warsztat oczywiście nie uznał reklamacji i nie zwrócił kosztów ani nawet nie przeprosił. Całe szczęście, że zerwany pasek nie uszkodził silnika bo czekała by mnie kosztowna wymiana. Jeżeli chcecie uniknąć stresu i dodatkowych kosztów to radzę omijać tych pseudo fachowców!!