Zet. Okręgowa stacja kontroli pojazdów. Stacja paliw

Rzemieślnicza 1 Czeladź - woj. Śląskie

32 *** ** **
******@wp.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Zet. Okręgowa stacja kontroli pojazdów. Stacja paliw działa na terenie miejscowości Czeladź województwo Śląskie, powiat, będziński, gmina Czeladź.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 - 21:00
Wtorek: 08:00 - 21:00
Środa: 08:00 - 21:00
Czwartek: 08:00 - 21:00
Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 21:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 32 265 78 96 oraz napisać na adres e-mail mz.zet@wp.pl.
Warsztat mechaniczny Zet. Okręgowa stacja kontroli pojazdów. Stacja paliw działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Stacja kontroli pojazdów . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Śląskie / Warsztaty samochodowe Czeladź.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
30 Styczeń 2019
przez Mariusz / audi
Klima sprawdzona,opony wymienione. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Cieszę się, że wybrałam własnie ten warsztat samochodowy. Oby tak dalej panowie!!
29 Sierpień 2019
przez Radek / renault
Polecam!! Naprawa rzetelna i konkretna, widać, że znają się na rzeczy Skoncentrowani na naprawach. Widać, że motoryzacja to ich pasja. Jak coś robią, to tylko od początku do końca. Rozrząd wymieniony starannie i prawidłowo.
25 Wrzesień 2019
przez Krychaj / mazda
Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta i tym, że naprawdę rozumieją potrzeby klientów. Ceny nie są złe, do tego to jedyny serwis , który zapewnia krótki czas oczekiwania na naprawę. Można im w pełni zaufać. Bazują na dobrych częściach.
11 Październik 2019
przez Michał / mazda
Lepiej trafić nie mogłem. Moim zdaniem serwis wykonuje kawał dobrej roboty. Indywidualne podejście do klienta, bardzo duże zaangażowanie ze strony mechaników i przyjemna atmosfera. Można im w pełni zaufać. Oby tak dalej
19 Grudzień 2019
przez Patryk / audi
Przyznam szczerze, że to jedyny warsztat w Czeladzi, który tak rzetelnie podchodzi do sprawy. Znają się na rzeczy, stosują wyłącznie sprawdzone części. Indywidualne podejście, przyjemna atmosfera i zawsze czeka na mnie dobra kawa. Wspaniale traktują stałych klientów. POLECAM
6 Luty 2020
przez Paweł / mazda
to jest dopiero warsztat samochodowy naprawdę trafili w dziesiątkę jeśli chodzi o usterkę w moim aucie super, że to właśnie do nich trafiłem teraz wiem, do kogo będę jeździł w sprawach motoryzacyjnych. POLECAM
14 Październik 2020
przez Krystek / audi
Mechnika pojazdowa na wyjątkowym poziomie. Cieszę się, że spotkałem się tu z takim profesjonalizmem. Panowie są konkretni, nie gdybaja, nie zastanawiają się co by to nie było. tylko działają. Porzadnie.