Auto-Zbych Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Szczepaniak

Ważewskiego 66 Kraków - woj. Małopolskie

12 *** ** **
**********@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto-Zbych Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Szczepaniak działa na terenie miejscowości Kraków województwo Małopolskie, powiat, tarnowski, gmina Lisia Góra.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 12 333 40 80 oraz napisać na adres e-mail zbych.auto@gmail.com.
Warsztat mechaniczny Auto-Zbych Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Szczepaniak działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Kraków.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.80
Cena 0.50
Obsługa klienta 3.00
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 3.00
11 Styczeń 2022
przez Kinga / ford Focus II
Uwaga! Radzę omijać szerokim łukiem! Niekompetencja tej firmy mogła doprowadzić do tragedii! Parę lat jeździłam do tego warsztatu naprawiać swój samochód Forda Focusa. Przez ostatni rok bywałam dużo częściej, bo co chwilę coś mi nie pasowało w jeździe coś 'stukało' itd. Gdy umówiłam się na wizytę opisywałam problem i zawsze mówiłam, aby sprawdzić co jeszcze jest do zrobienia żebym nie musiała co chwile go oddawać do naprawy. Coś się znalazło za każdym razem, więc robiłam, płaciłam i wyjeżdżałam z warsztatu zadowolona, że już wszystko gra. Niestety nie grało. Po kilku dniach znowu coś się działo niepokojącego co wymagało sprawdzenia a więc kolejny raz umówienia się do warsztatu i naprawy. I tak w kółko. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy był oddawany w ciągu ostatnich 2 lat. Kupa kasy włożona (wiem, że samochód to skarbonka ale bez przesady). I przyszedł teraz czas na rozliczenie co i jak było zrobione u tego 'mechanika'. Samochód został oddany do innego warsztatu bo zablokowało się koło, pękła sprężyna, która była ponoć stara jak świat i to była kwestia czasu, niesety tutaj nikt mi nie powiedział, że wymaga wymiany, taka sytuacja była zagrożeniem dla mojego życia! Dobrze, że stało się to ruszając z miejsca a nie jadąc na autostradzie bo dziś nie mogłabym napisać tej ostrzegającej wiadomości. Wy puściliście do jazdy taki samochód, naciągając mnie na inne rzeczy, bo to wymiany nie wymagało. Pracuje tu ktoś odpowiedzialny? Mało tego! Według tylko części faktur z ostatniego okresu, aktualny mechanik poinformował mnie, że naprawy wykonywane były po łebkach i nie udolnie, a nawet niektóre rzeczy za które zapłaciłam i miały być WYMIENIONE, a nie widać ich gołym okiem były albo regenerowane albo w ogóle nie wymienione! Kolejna rzecz.. zastanawiajaca jest usługa na fakturze 'czyszczenie alternatora'. Co autor miał na myśli? Rozumiem regenerację czy wymianę ale CZYSZCZENIE? Ewidentne naciągnięcie na kasę. Jakiś czas temu wymieniałam świece, okazuje się, że jednak nie zostały wymienione i są stare jak świat! Ale za usługę i nowe świece oczywiście zapłaciłam.. można mnożyć to co dowiedziałam się od aktualnego mechanika ale chyba by ki miejsca nie starczyło. Ja będę was omijać szerokim łukiem bo jesteście studnią bez dna w dodatku jesteście niebezpieczni w swoim braku myślenia co się może komuś stać puszczając 'naprawiony' samochód.