Kreft Marek. Auto mechanika

2 Osowo Lęborskie - woj. Pomorskie

600 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Kreft Marek. Auto mechanika działa na terenie miejscowości Osowo Lęborskie województwo Pomorskie, powiat, lęborski, gmina Cewice.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 600 691 824.
Warsztat mechaniczny Kreft Marek. Auto mechanika działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Osowo Lęborskie.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
mfind banner
Średnia ocen 3.70
Cena 4.50
Obsługa klienta 3.25
Jakość usługi 3.00
Czas wykonania 4.00
19 Listopad 2019
przez Adrian / Audi A3 8P
Przyjechałem z prośbą o wymianę klocków hamulcowych i oleju wraz z filtrami, oraz poprosiłem aby sprawdził mi cały samochód ze względów mechanicznych, które nadają się do wymiany oraz wspomniałem że sprzęgło wydaje dziwne dźwięki przy wciśnięciu. Do klocków, oleju i filtrów nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek jak zapytałem co w aucie jest do zrobienia to dostałem informację że do wymiany jest czujnik temperatury oleju oraz osłona termiczna wydechu, zapytałem jeszcze raz o te sprzęgło, a w odpowiedzi że to nic takiego, możliwe że to wtryski i że mogę jeździć bez problemu. Po dwóch miesiącach sprzęgło się zapadło i auto nie nadaje się do jazdy na ten moment :)
2 Grudzień 2019
przez Agnieszka / Opel meriva
Jestem bardzo zadowolona.