Kreft Marek. Auto mechanika

2 Osowo Lęborskie - woj. Pomorskie

600 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Kreft Marek. Auto mechanika działa na terenie miejscowości Osowo Lęborskie województwo Pomorskie, powiat, lęborski, gmina Cewice.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 600 691 824.
Warsztat mechaniczny Kreft Marek. Auto mechanika działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Osowo Lęborskie.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 4.10
Cena 4.67
Obsługa klienta 3.83
Jakość usługi 3.67
Czas wykonania 4.33
19 Listopad 2019
przez Adrian / Audi A3 8P
Przyjechałem z prośbą o wymianę klocków hamulcowych i oleju wraz z filtrami, oraz poprosiłem aby sprawdził mi cały samochód ze względów mechanicznych, które nadają się do wymiany oraz wspomniałem że sprzęgło wydaje dziwne dźwięki przy wciśnięciu. Do klocków, oleju i filtrów nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek jak zapytałem co w aucie jest do zrobienia to dostałem informację że do wymiany jest czujnik temperatury oleju oraz osłona termiczna wydechu, zapytałem jeszcze raz o te sprzęgło, a w odpowiedzi że to nic takiego, możliwe że to wtryski i że mogę jeździć bez problemu. Po dwóch miesiącach sprzęgło się zapadło i auto nie nadaje się do jazdy na ten moment :)
2 Grudzień 2019
przez Agnieszka / Opel meriva
Jestem bardzo zadowolona.
29 Styczeń 2020
przez Mariusz / Opel
Super warsztat.