Radosław Manc - Elektromechanika FHU

Kurpińskiego 23 Włoszakowice - woj. Wielkopolskie

609******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Radosław Manc - Elektromechanika FHU działa na terenie miejscowości Włoszakowice województwo Wielkopolskie, powiat, leszczyński, gmina Włoszakowice.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 609185592.
Warsztat mechaniczny Radosław Manc - Elektromechanika FHU działa w obszarze Elektryka samochodowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Wielkopolskie / Warsztaty samochodowe Włoszakowice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.90
Cena 0.75
Obsługa klienta 1.00
Jakość usługi 0.75
Czas wykonania 1.00
31 Styczeń 2019
przez Natalia / Nissan
Nie polecam korzystania z usługo z Pana Radosława Manc, ponieważ auto oddane do naprawy z pewnym podejrzeniem. Auto miesiąc naprawiali, że po 2 dniach użytkowania oddane ponownie na reklamację. Po reklamacji auto również wróciło do stanu pierwotnego przed naprawą. Wmawianie że moje podejrzenia są błędne.Wymyślanie i wymiana sprawnych części, Ceny jak z serwisu a jakość naprawy fatalna. Dwóch innych niezależnych mechaników potwierdziło moje podejrzenia co do problemu z autem.
12 Kwiecień 2019
przez Ewelina / audi
W rozmowie z Panem Radosławem Mancem wydawało się, że to profesjonalista. Przed naprawą drobna usterka. Po naprawie tragedia!!! To już nie samochód a głośny traktor. Usterka nie została usunięta. Trzy tysiące za naprawy, których nie zlecałam i nie były potrzebne. Nie polecam tego mechanika .