Tadex FUH Mariusz Wietrzyński

Kopernika 1 Smołdzino - woj. Pomorskie

608******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Tadex FUH Mariusz Wietrzyński działa na terenie miejscowości Smołdzino województwo Pomorskie, powiat, kartuski, gmina Przodkowo.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 608292601.
Warsztat mechaniczny Tadex FUH Mariusz Wietrzyński działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Smołdzino.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
3 Czerwiec 2021
przez Tadeusz / Hyundai Matrix 1,6 (Baujahr 2009)
Korzystalem z uslug tego warstatu parokrotnie i korzystam nadal jak tylko mam cos do naprawy bedac w Polsce. ..... Na przyklad - w Duisburgu nie znaleziono wady ukladu hamulzowego.(ca. 80% wspomagania) - dla warstatu w Duisburgu bylo wszystko w porzadku... W warstacie u Pana Mariusza Wietrzynskiego znalezienie przyczyny niepelnosprawnego dzialania ukladu hamulzowego bylo kwestia nawet nie 20 minut.... Wachowa diagnostyka i naprawy w tego warsztatu sa wywieszka/znakiem jakosci uslug tego Warstatu... pozdrowienia z Duisburga Tadeusz