Turbospec sp. z o.o.

439 Rakszawa - woj. Podkarpackie

660 *** ***
***********@turbospec.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Turbospec sp. z o.o. działa na terenie miejscowości Rakszawa województwo Podkarpackie, powiat, łańcucki, gmina Rakszawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 660 412 959 oraz napisać na adres e-mail regeneracja@turbospec.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://turbospec.pl.
Warsztat mechaniczny Turbospec sp. z o.o. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Podkarpackie / Warsztaty samochodowe Rakszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.60
Cena 5.00
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
12 Luty 2020
przez Szymon / A4 b6 1.8t
Nie polecam. Ich hybryda po nieprawidlowo przeprowadzonym roztoczeniu zeliwa rozleciala sie po miesiącu. Od poczatku slyszalem dziwne dzwieki.. Oddalem na reklamacje i stwierdzono "ciala obce" w oleju. Prawda byla taka ze nierownomierne sznyty na walku powstaly w skutek czepiania rozpedzonego wirnika o zbyt ciasno roztoczone zeliwo i podczas wyhamowywania zrywalo film olejowy. Nie potrafią przyznac sie do błędu a ich wiedza na temat budowy hybrydowych turbin jest znikoma. Wstawiaja utwardzane gruszki zamiast przemyslec sprawe poprawy przepływu clipowanym walkiem. Zenada..