Wulkanizacja i Mechanika Samochodowa BONTRUK

Kiermaszowa 1 Warszawa - woj. Mazowieckie

22 *** ** **
*******@op.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Wulkanizacja i Mechanika Samochodowa BONTRUK działa na terenie miejscowości Warszawa województwo Mazowieckie, powiat, Warszawa, gmina Warszawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 22 665 27 07 oraz napisać na adres e-mail bontruk@op.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.wulkanizacja-bemowo.waw.pl/.
Warsztat mechaniczny Wulkanizacja i Mechanika Samochodowa BONTRUK działa w obszarze Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia , Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Mazowieckie / Warsztaty samochodowe Warszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 2.80
Cena 3.00
Obsługa klienta 2.75
Jakość usługi 2.75
Czas wykonania 2.75
12 Wrzesień 2019
przez Darek / Renault
Bardzo miła obsługa, szybka naprawa "na już" przed wyjazdem na urlop.
15 Listopad 2022
przez MARIUSZ / AUDI A6
NIE POLECAM ! PRZESTRZEGAM ! Dzień Dobry :) Chciałbym pokazać na zdjęciach wykonaną usługę przez w/w Firmę oraz opisać sytuację. Dn. 10.11.2022 roku umówiłem się na usługę wywarzenia kół rozmiaru 20, oraz zmianę jednej opony na nową. Na pozór myślałem ze praca została wykonana prawidłowo ponieważ już była wieczorowa pora i nie przyjrzałem się. Następnego dnia nie mogłem uwierzyć w to co widzę na swoim samochodzie, odważniki które zostały przyklejone są totalnie naklejone jak w jakiejś wycinance, krzywo bardzo, nie oczyszczone miejsce, dramat. Uważam iż nie potrzebnie zostały usunięte stare ponieważ zostały dokładnie w te same miejsca naklejone nowe i to w kolorze srebrnym kompletnie nie pasujące do konfiguracji felg gdzie wcześniej były koloru felg. Następnie wziąłem się za oczyszczenie starych miejscu bo wyglądało to okropnie ( stracona ponad godzina mojej pracy i mega brudne ręce po rozpuszczalniku oraz ślady rys na felgach po starym materiale). Uważam że usługa została wykonana źle, nie estetycznie. Chciałem zwrotu pieniędzy lecz "kierownik " stwierdził że swoją pracę wykonał. Zapłaciłem za to 200zł bez paragonu oraz faktury bo faktura firma chciała 246zł. Chciałbym nadmienić że felgi miałem 100% proste. NIE POLECAM ! PRZESTRZEGAM !