Adamczak Maciej. Autoserwis

12 A Miechcin - woj. Wielkopolskie

783 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Adamczak Maciej. Autoserwis działa na terenie miejscowości Miechcin województwo Wielkopolskie, powiat, gostyński, gmina Poniec.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 783 503 686.
Warsztat mechaniczny Adamczak Maciej. Autoserwis działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Wielkopolskie / Warsztaty samochodowe Miechcin.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
28 Marzec 2021
przez Dariusz / Opel Vectra 1.9 cdti
Dziękuję Panie Macieju za pomoc w dniu dzisiejszym (Niedziela Palmowa) za pomoc w naprawie uszkodzonego wężyka i krućca które spowodowały, że tryskał mi ON na trasie Katowice-Śrem. Awarię zauważyłem na S5 koło Leszna i zanim dojechałem do stacji benzynowej Shell w Lesznie ubyło przez ten czas około 10 l ON bo nie miałem jak tego zatrzymać a nie chciałem stanąć na S5. Dzień szczególny bo niedziela i rano koło 08.00 Więc mimo iż zadzwoniłem do około 50 mechaników i pomocy drogowej w tym mobilnych nikt nie chciał podjechać bo niedziela albo że nie ma kawałka wężyka gumowego a tym bardziej krućca. Dopiero Pan Maciej obiecał, że jak poukłada sobie w domu to do godziny zadzwoni i postara mi pomóc i tak zrobił....Po godzinie zadzwonił i przyjechał za 30 minut z wężykiem i krućcem oraz ze swoimi dzeciakami bo nie miał z kim ich zostawić i za 5 minut naprawił usterkę. CO CIEKAWE NIE CHCIAŁ KASY ZA POMOC BO ROBI TO W TAKIM DNIU TYLKO DLATEGO ABY MI POMÓC BO LICZY ŻE JAK SAM BĘDZIE POTRZEBOWAŁ TO KTOŚ TEŻ MU KIEDYŚ POMOŻE I DOPIERO PO NA MOWIE ZGODZIŁ SIĘ BYM PRZYNAJMNIEJ JEGO DZIECIOM KUPIŁ SŁODYCZE NA STACJI BENZYNOWEJ ZA KILKADZIESIĄT ZŁOTYCH. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ !!!! ORAZ POLECAM BO MYŚLĘ ŻE WARTO A NIE MYŚLAŁEM, ŻE W TYM KRAJU SĄ JESZCZE TACY LUDZIE. DZIĘKUJĘ I 10 GWIAZDEK SIĘ NALEŻY. POWODZENIA I POMYŚLNOŚCI ORAZ TYSIĄCE KLIENTÓW. POZDRAWIAM DAREK ??