Arkadiusz Keplin Aro-Serwis

Legionów 151 lok Gdynia - woj. Pomorskie

517******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Arkadiusz Keplin Aro-Serwis działa na terenie miejscowości Gdynia województwo Pomorskie, powiat, Gdynia, gmina Gdynia.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 517627997.
Warsztat mechaniczny Arkadiusz Keplin Aro-Serwis działa w obszarze Blacharka i lakiernictwo . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Gdynia.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
19 Listopad 2021
przez Ryszard / Opel
Tak rzetelnych fachowców już nie ma. Cena również nie za duża. Jestem w 100 procentach zadowolony z wykonanej usługi. Pan Arek wytłumaczył jaki problem występuje w moim aucie. Fachowiec!
5 Październik 2022
przez Arkadiusz / FORD FOCUS 1,5 2020
Serdecznie polecam usługi Aro-Serwis. Miałem przyjemność skorzystać z usług Pana Arkadiusza przy okazji wymiany oleju w swoim samochodzie. W ramach usługi Pan Arkadiusz z własnej inicjatywy dodatkowo dokonał przeglądu najważniejszych części samochodu, a następnie udzielił wyczerpujących i dokładnych wskazówek co do dalszego prawidłowego użytkowania samochodu. Usługi Aro-Serwis warto polecić także z uwagi na świetny i bezproblemowy kontakt z klientem oraz dużą elastyczność w wyborze terminu usługi. Pan Arkadiusz jest ponadto bardzo sympatycznym i uprzejmym człowiekiem, dzięki czemu konieczność zostawienia samochodu "u mechanika" w przypadku skorzystania z jego usług staje się przyjemnym doświadczeniem.
16 Listopad 2022
przez Katarzyna / Volvo
Znam pana Arka już od kilku lat i kilkakrotnie korzystałam z jego pomocy. Gorąco polecam. To uroczy, przemiły, bardzo pomocny człowiek i dobry, solidny fachowiec. Zawsze słowny i punktualny. Oby więcej było takich fachowców !