Zachodniopomorskie Warsztaty samochodowe Mścice

Auto Serwis Rafał Klich

Tulipanowa 33 Mścice - woj. Zachodniopomorskie

609******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto Serwis Rafał Klich działa na terenie miejscowości Mścice województwo Zachodniopomorskie, powiat, koszaliński, gmina Będzino.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 609420635.
Warsztat mechaniczny Auto Serwis Rafał Klich działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Elektryka samochodowa , Autolaweta, pomoc drogowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Zachodniopomorskie / Warsztaty samochodowe Mścice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.50
Cena 1.64
Obsługa klienta 1.43
Jakość usługi 1.57
Czas wykonania 1.21
6 Wrzesień 2019
przez Jacek / Skoda
Trafiłem z polecenia będąc w okolicy na wakacjach. Bardzo profesjonalnie i miło przyjęto mnie w warsztacie. Cena za wykonaną ekspresowo naprawę była naprawdę dobra. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim!
2 Lipiec 2021
przez Karolina / Ford Focus C-Max
Nie polecam tego warsztatu. 1 czerwca postawiliśmy na warsztat nasz samochód. I do tej pory nic nie jest zrobione. Właściciel podczas każdej rozmowy telefonicznej zapewnia nas że auto za dzień lub dwa będzie gotowe co oczywiście jest nie prawdą.ocana tego warsztatu nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Ale inaczej nie doda opini
18 Lipiec 2021
przez Paulina / Bmw
Tragedia. Mechanik kazał wstawić auto natychmiast po czym minęło ponad 2 miesiące auto dalej u niego stoi. Gość ma strategię taka, że przyjmuje auto, rozbiera, potem odstawia w kątem i naprawia inne auta. Zabrać swojego nie można bo rozebrane a mechanik obiecuje że do końca tyg będzie zrobione.minelo już 10 tygodni i dalej stoi. Chyba trzeba zrobić wjazd z policją.
20 Lipiec 2021
przez Monika / Opel
Samochód może i zrobiony ale cena poprostu zwaliła mnie znóg . Czas naprawy też bardzo długi.
1 Sierpień 2022
przez Dawid / Peugeot 307
Warsztat omijajcie z daleka. Auto nie miało mocy. Po naprawie na drugi dzień dalej nie miał mocy. Mechanik stwierdził że popsuła się kolejna część (oczywiście nie ta co była wymieniana dzień wcześniej), kazał postawić kolejny raz. Po naprawie oczywiście kolejny raz płatnej auto po tygodniu znowu nie działało. Wydałem ponad 1000 zł za obie naprawy i usterka nie została usunięta. Oczywiście były wyzwiska i groźby że jak nie zapłacę to mi wpierd... Szczerze polecam nie zaglądać do tego typa.
15 Luty 2023
przez Kamil / audi
naciagacz,partacz,nie daje żadnego kwitu ani faktury,Aż dziwne ze skarbowka go nie najechała,ogólnie radził bym omijać ten warsztat,zostawisz auto ,nie wiadomo kiedy odbierzesz
25 Kwiecień 2023
przez Dariusz / Renault Scenic
Zgłosiłem się do tego mechanika w sprawie naprawy hamulców .Po uzgodnieniu koszt naprawy miał być około 500 zł . Auto miało być naprawione w przeciągu 4 godzin ,a trwało to 10 h i jeszcze z kwoty 500 zrobiło się 700 zł . Mechanik widział że jestem z innego województwa i zależy mi na naprawie ,więc podniósł cenę usługi ..Nie polecam .