Zachodniopomorskie Warsztaty samochodowe Mścice

Auto Serwis Rafał Klich

Tulipanowa 33 Mścice - woj. Zachodniopomorskie

609******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto Serwis Rafał Klich działa na terenie miejscowości Mścice województwo Zachodniopomorskie, powiat, koszaliński, gmina Będzino.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 609420635.
Warsztat mechaniczny Auto Serwis Rafał Klich działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Elektryka samochodowa , Autolaweta, pomoc drogowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Zachodniopomorskie / Warsztaty samochodowe Mścice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.70
Cena 1.63
Obsługa klienta 1.75
Jakość usługi 1.63
Czas wykonania 1.75
6 Wrzesień 2019
przez Jacek / Skoda
Trafiłem z polecenia będąc w okolicy na wakacjach. Bardzo profesjonalnie i miło przyjęto mnie w warsztacie. Cena za wykonaną ekspresowo naprawę była naprawdę dobra. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim!
2 Lipiec 2021
przez Karolina / Ford Focus C-Max
Nie polecam tego warsztatu. 1 czerwca postawiliśmy na warsztat nasz samochód. I do tej pory nic nie jest zrobione. Właściciel podczas każdej rozmowy telefonicznej zapewnia nas że auto za dzień lub dwa będzie gotowe co oczywiście jest nie prawdą.ocana tego warsztatu nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Ale inaczej nie doda opini
18 Lipiec 2021
przez Paulina / Bmw
Tragedia. Mechanik kazał wstawić auto natychmiast po czym minęło ponad 2 miesiące auto dalej u niego stoi. Gość ma strategię taka, że przyjmuje auto, rozbiera, potem odstawia w kątem i naprawia inne auta. Zabrać swojego nie można bo rozebrane a mechanik obiecuje że do końca tyg będzie zrobione.minelo już 10 tygodni i dalej stoi. Chyba trzeba zrobić wjazd z policją.
20 Lipiec 2021
przez Monika / Opel
Samochód może i zrobiony ale cena poprostu zwaliła mnie znóg . Czas naprawy też bardzo długi.