Auto-Tank Service Sp. z o.o.

Kozia 7 a Świebodzin - woj. Lubuskie

664******
********************@interia.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto-Tank Service Sp. z o.o. działa na terenie miejscowości Świebodzin województwo Lubuskie, powiat, świebodziński, gmina Świebodzin.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 664753854 oraz napisać na adres e-mail autotankservicespzoo@interia.pl.
Warsztat mechaniczny Auto-Tank Service Sp. z o.o. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Autolaweta, pomoc drogowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Lubuskie / Warsztaty samochodowe Świebodzin.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
15 Październik 2022
przez Kamila / Audi a6c7
Dziekujemy za pomoc i polecamy. Pan byl JEDYNYM mobilnym mechanikiem który odebral telefon o 4 nad ranem i sluzyl pomocą. Jechalismy z Anglii na drugi koniec Polski. Pan Janek także super gosc.
25 Maj 2023
przez Bogusia / Skoda Fabia
Do warsztatu trafiliśmy z S3,30 km od Świebodzina z awaria wtrysków.Byla godzina 21.30, zostaliśmy przyjęci bezproblemowo.Naprawa auta trwała dwie godziny,fachowcy godni polecenia.Profesjonalne podejście, części na miejscu.Bylismy bardzo zadowoleni z obsługi.Bez narzekania,bez nerwów,itp. pomimo późnej pory.Bez przeszkód dojechaliśmy do domu,za co jesteśmy wdzięczni,szczerze polecamy wszystkim warsztat, nie tylko w awaryjnych sytuacjach.