Auto-Tech' Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał

Wróblewskiego 41 a Kobiór - woj. Śląskie

506******
**************@interia.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto-Tech' Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał działa na terenie miejscowości Kobiór województwo Śląskie, powiat, pszczyński, gmina Kobiór.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 506126278 oraz napisać na adres e-mail lukaszautotech@interia.pl.
Warsztat mechaniczny Auto-Tech' Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Śląskie / Warsztaty samochodowe Kobiór.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
29 Lipiec 2022
przez Sebastian / Opel insignia
Gdyby można było dać minus 10, to tyle bym wystawił. Oszuści i krętacze - półtora miesiąca auto stało u nich i odbierasz wadliwe. W dodatku porysowane (teraz już wiem że to u nich norma, nawet jeden klient podjechał kiedy tam byłem z podobnym problemem) i z pustym bakiem (był prawie cały, auto uszkodziło się na trasie). Kombinatorzy, próbują naciągać na kolejne części, np jak z przewodem do wspomagania niby za 400zł używkę chcieli mi wcisnąć, kiedy wysłałem im linki że używki kosztują ok 150zł, tematu nie było i "jakoś udało się to naprawić inaczej" (po wyjeździe od nich okazało się, że jednak nie).