Warmińsko-mazurskie Warsztaty samochodowe Ełk

Auto Tęcza. Zakład mechaniki pojazdowej

Sosnowa 22 Ełk - woj. Warmińsko-mazurskie

87 *** ** **/ *** *** ***
*********@op.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto Tęcza. Zakład mechaniki pojazdowej działa na terenie miejscowości Ełk województwo Warmińsko-mazurskie, powiat, ełcki, gmina Ełk.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 87 620 12 08/ 604 286 071 oraz napisać na adres e-mail autotecza@op.pl.
Warsztat mechaniczny Auto Tęcza. Zakład mechaniki pojazdowej działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Warmińsko-mazurskie / Warsztaty samochodowe Ełk.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 3.50
Cena 3.50
Obsługa klienta 3.50
Jakość usługi 3.50
Czas wykonania 3.50
24 Luty 2021
przez Andrzej / Hyundai
Najlepszy warsztat w Ełku. Uczciwi ludzie i super fachowcy. Niskie ceny, mechanicy znają się na rzeczy. Polecam
24 Maj 2021
przez tgra / Nissan Micra
NIE POLECAM!!! Zapisałem się dwa tygodnie wcześniej po to aby nie czekać. Przyprowadzam samochód a właściciel mówi, że może dzisiaj się zajmie, może po południu. Już mi się kontrolka zapaliła. Pytam dalej czy mogę chwilę postać i popatrzeć jak pracujecie i że nie będę wchodził na warsztat. To właściciel zaczął coś kręcić, że nie można bo coś tam coś tam. No to się pytam skąd mam wiedzieć czy wszystko będzie powymieniane skoro nie będę widział. Gościu odpowiada, żeby zaufać (hehe dobre jaja) i dodaje, że już mu się nie chce tego samochodu serwisować! No to zabrałem samochód. Od razu widać, że mają coś do ukrycia!!! ODRADZAM!! Szukajcie takich warsztatów, gdzie przynajmniej można zobaczyć czy cokolwiek robią. Klient płaci to wymaga.
12 Styczeń 2022
przez Jan / VW
Najlepszy warsztat w Ełku. Uczciwi ludzie, super ceny, super porządek. Wszystko ustalone, auto po przeglądzie jak nowe. Zawsze pokazują stare części po naprawie i niczego nie ukrywają. Polecam!