Autogaz-Autoport. Stacja kontroli pojazdów, mechanika samochodowa. Nowicki W.

Kórnicka 148 Swarzędz - woj. Wielkopolskie

602 *** ***
*****@autogaz-swarzedz.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Autogaz-Autoport. Stacja kontroli pojazdów, mechanika samochodowa. Nowicki W. działa na terenie miejscowości Swarzędz województwo Wielkopolskie, powiat, poznański, gmina Swarzędz.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 - 17:00
Wtorek: 08:00 - 17:00
Środa: 08:00 - 17:00
Czwartek: 08:00 - 17:00
Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: 08:00 - 13:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 602 869 344 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.autogaz-swarzedz.pl.
Warsztat mechaniczny Autogaz-Autoport. Stacja kontroli pojazdów, mechanika samochodowa. Nowicki W. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Instalacje gazowe , Stacja kontroli pojazdów . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Wielkopolskie / Warsztaty samochodowe Swarzędz.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
16 Maj 2018
przez Kamil / Dacia Sandero
Moja wizyta w tym warsztacie była spowodowana nierówną pracą silnika po przełączeniu na gaz. Miałem wrażenie jakby auto miało zaraz zgasnąć. Jako że mam blisko do tego warsztatu postanowiłem podjechać i zdiagnozować problem. Już od początku dało się odczuć chęć pomocy ze strony osób tam pracujących. Zrobili ze mną krótki wywiad na temat objawów z autem i przystąpili do zdiagnozowania problemu. Poszło im bardzo sprawnie - znaleźli problem i wymienili wadliwą część. Nie znam się na instalacjach LPG także nie jestem wstanie napisać co to było jednak z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi tego warsztatu. Moje auto jest zrobione i to mnie najbardziej cieszy.
11 Czerwiec 2018
przez Damian / Skoda Fabia 2003
Zostawiam pozytywną ocenę na temat tego warsztatu ponieważ właściwie zdiagnozowali i naprawili problem z moim autem. Bardzo profesjonalni i mili. Cena również bardzo rozsądna. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ich usługi.
25 Czerwiec 2018
przez Marcin / Ford Focus 1.6
Po wizycie w tym warsztacie mogę śmiało napisać, że jest to miejsce godne polecenia. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, czas wykonania naprawy jak również cena oceniam na plus. Problemem był niedziałający gaz w aucie - jak się okazało w ogóle nie był podawany do silnika. Panowie uporali się z problemem i jeszcze tego samego dnia mogłem autem wrócić do domu.
6 Wrzesień 2018
przez Mariusz / Mazda 6 / 2.0 / 2008
Problem z gazem był powodem wizyty. Nie znam się kompletnie na instalacjach LPG ale wiem, że panowie poradzili sobie bardzo sprawnie. Obsługa na wysokim poziomie, cena również rozsądna za naprawę. Polecam