AutoLab Service Kałdon Dariusz

Gorzycka 81 Trześń - woj. Podkarpackie

697******
***************@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy AutoLab Service Kałdon Dariusz działa na terenie miejscowości Trześń województwo Podkarpackie, powiat, mielecki, gmina Mielec.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 697384216 oraz napisać na adres e-mail autolab.service@gmail.com.
Warsztat mechaniczny AutoLab Service Kałdon Dariusz działa w obszarze Elektryka samochodowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Podkarpackie / Warsztaty samochodowe Trześń.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
7 Listopad 2019
przez Janas / Audi A6 2014
Wreszcie problem ze skrzynią biegów prawidłowo zdiagnozowany i naprawiony. Miła odmiana po innych mechanikach. Kontaktowa obsługa, jasno i klarownie. Polecam.
10 Styczeń 2022
przez SŁAWOMIR / AUDI A4 1.9 TDI 2001
Super właściciel i super zespół mechaników. Naprawiam swoje Audi A4 od kilku lat u Pana Darka. Ponieważ nie jestem z Sandomierza czy z okolic, jeśli mogę, to zawsze zostawiam do serwisu w Trześni. Pamiętam, że kiedyś, jak nie chodziło turbo to 3 mechaników sprawdzało co jest i każdy, że turbo do wymiany czy pompa VAC już nie daje rady. Podjechałem do Trześni i po 5 minutach okazało się że to przewód (chyba) podciśnienia pęknięty. Jakoś "załatali" i jak przyjechałem następnym razem to wymienili na nowy. Ceny bardzo przyzwoite, mechanicy fachowi i życzliwi.