Autotronik. Kiełbasa P.

Graniczna 2 Łęg Tarnowski - woj. Małopolskie

503 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Autotronik. Kiełbasa P. działa na terenie miejscowości Łęg Tarnowski województwo Małopolskie, powiat, tarnowski, gmina Żabno.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 503 070 021.
Warsztat mechaniczny Autotronik. Kiełbasa P. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Łęg Tarnowski.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
19 Lipiec 2021
przez Marcin / Audi a3
Nie polecam. Po wcześniejszym umówieniu się na odbiór samochodu, kiedy przyjechałem na miejsce okazało się, że samochód jest nie zrobiony. Pan naprawił usterkę ale przy okazji spowodował swoim działaniem występowanie 3 nowych związanych z oświetleniem wnętrza, podświetleniem panelu klimatyzacji i lamp tylnych. Przy próbie reklamacji stwierdził, że podczas jazdy testowej nie był w stanie stwierdzić czy usterka występowała wczesniej(nic takiego nie miało miejsca, oświetlenie wnętrza i tylne lampy były sprawne, natomiast w tym momencie całe wnętrze miga czego nie da się nie zauważyć). Kontakt przez telefon dramatyczny. Generalnie uważam, że Pan nie zachował się w sposób uczciwy.