Bayern Service Sp z o.o.

Gdyńska 147 Tuchom - woj. Pomorskie

58 *** ** **
*****@bayernservice.pl

O warsztacie


Bayern Service to dzieło stworzone przez pasjonatów motoryzacji. Nasz zespół tworzą certyfikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z marką BMW i MINI. W naszym serwisie dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników marek Premium. Nasi technicy wszystkie prace serwisowe wykonują w oparciu o fabryczną dokumentację techniczną z wykorzystaniem narzędzi spełniających najwyższe normy producenta. Stosując zunifikowane wewnętrzne standardy obsługi, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz optymalizację czasu napraw przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wierzymy przy tym, iż komfort pracy naszego zespołu jest podstawą do uzyskania najwyższej satysfakcji po stronie naszych klientów. Korzystając z naszych usług zachowują Państwo ciągłość gwarancji fabrycznej pojazdu oraz pełną dokumentację łącznie z wpisami do elektronicznej historii serwisowej, tak jak w przypadku autoryzowanych stacji obsługi.

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Obsługujemy marki pojazdów


BMW
Mini
mfind banner
Średnia ocen 4.90
Cena 4.75
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 4.88
17 Październik 2019
przez Konrad / BMW
Serdecznie polecam ten warsztat. Widać dużą dbałość o szczegóły, dokładność i profesjonalizm. Obsługa na bardzo wysokim poziomie.
5 Listopad 2019
przez Mariusz / BMW e60 530xd 2006
Byłem na wymianie płynów i filtrów. Przy okazji naprawili wiązkę klapy bagażnika - nie działało podgrzewanie, światło cofania i przeciwmgielne. Polecam :)
16 Styczeń 2020
przez Mariusz / bmw 520D g30
Jeszcze na gwarancji robilem tam np. wymiany filtrow i oleju - wszystko wpisane do systemów BMW tak jak u Zdunka czy w Bawarii! Dbałość o klienta jaką powinny mieć drogie serwisy u dealerów jest tam obecna na codzień! (a stanie w Bawarii przy kontuarze jak petent w PRL-u to już coś co nie powinno mieć miejsca. Polecam i sam zamierzam dalej korzystać!
23 Styczeń 2020
przez Wojtek / BMW X5 E70
Po długim czasie poszukiwań wreszcie znalazłem serwis, który mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto oczekuje uczciwości, rzetelności i najwyższej  jakości usług za cenę, która nie zwala z nóg:-) Obsługa klienta i zaangażowanie na najwyższym poziomie bez względu jakie auto mają naprawiać - stare czy nowe (moje ma 12 lat) Panowie doradzą, wytłumaczą i spróbują znaleźć najkorzystniejszą alternatywę rozwiązania problemu. Bez naciągania i pójścia na łatwiznę czyli wymiany wszystkiego co się da, jak to często bywa w serwisach. Widać, że zależy im nie tylko na swoich zyskach ale przede wszystkim  na satysfakcji klienta.  Warsztat czysty i wyposażony w oryginalny sprzęt do diagnostyki i naprawy aut z segmentu BMW. Mechanicy kompetentni i wykwalifikowani. Sala obsługi czysta i komfortowa. Większość serwisów autoryzowanych i nieautoryzowanych mogłoby u Pana Łukasza szkolić swoich pracowników z podejścia do klienta. Brawo Panowie i dziękuję.