Mitana Dariusz. Warsztat samochodowy

Bysina 194 Bysina - woj. Małopolskie

12 *** ** **

O warsztacie


Warsztat samochodowy Mitana Dariusz. Warsztat samochodowy działa na terenie miejscowości Bysina województwo Małopolskie, powiat, myślenicki, gmina Myślenice.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 18:00
Wtorek: 8:00 - 18:00
Środa: 8:00 - 18:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 12 272 11 29.
Warsztat mechaniczny Mitana Dariusz. Warsztat samochodowy działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Bysina.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 3.50
Cena 3.25
Obsługa klienta 3.38
Jakość usługi 3.50
Czas wykonania 4.00
17 Luty 2022
przez Kazimierz / Audi Q5
Rozrząd oraz zamiana pompy oleju . Robocizna z częściami ; pięć tysięcy zl . Nie miałbym uwag , gdyby nie podmieniono mi breloka do kluczyka (cena 120 zl) na brelok za 20 zl . Forma rozliczenia ; nie oddaje starych części a na nowe nie ma rachunków . Ceny części bierze z tzw. "czapy", co daje możliwość podniesienia ceny za usługę .
10 Lipiec 2023
przez Jacek nowak / Mercedes sprinter
Swietna obługa i wielka jakosc wykonania w miare krotkim czasie swietna cena
26 Październik 2023
przez Robert / skoda rapid
Witam, nie polecam tego serwisu. Pojechałem z cieknącym wtryskiem w silniku 1.6 TDI. Wymienili wtrysk na regenerowany, ale starego nie oddali. Po paru tygodniach ta sama usterka, chciano mi wmówić że to inny wtrysk tym razem. Na szczęście mam urządzenie diagnostyczne i widziałem że to ten sam wtrysk. Przepraszali że się pomylili, wymienili wtrysk na kolejny regenerowany i po kilku miesiącach to samo, ten sam wtrysk nie działa. Jak to mówią jak chcesz coś zrobić dobrze to sobie sam zrób. Tak że pojechałem z cieknącym wtryskiem ale działającym, wyjechałem z zepsutym, dwa razy laweta w robocie. Tragedia nie serwis. Strata czasu tylko i pieniędzy.
24 Styczeń 2024
przez Marcin / Dacia Duster, Leon, A6
Serwisuje tam swoje prywatne auta od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, stare części są mi nie potrzebne a jeśli umiem zrobić coś sam to robię... A nie myli się ten co nic nie robi ... A do meritum to rozsądny i realny stosunek ceny do usługi. Czas realizacji też ok to znaczy, że jak mówi że będzie robił to robi a nie że po tygodniu auto stoi w tym samym miejscu ... Byłem u wielu mechaników przed i odkąd tam trafiłem tam jeżdżę ... . Nie jest perfekcyjny ale rozsądny. POLECAM!!