Pietrzycki Robert. Autonaprawa

Kobylanka 300 Kobylanka - woj. Małopolskie

18 *** ** **, *** *** ***
**************@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy Pietrzycki Robert. Autonaprawa działa na terenie miejscowości Kobylanka województwo Małopolskie, powiat, gorlicki, gmina Gorlice.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 18:00
Wtorek: 8:00 - 18:00
Środa: 8:00 - 18:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 18 354 55 80, 888 448 596 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem https://www.auto-pietrzycki.pl.
Warsztat mechaniczny Pietrzycki Robert. Autonaprawa działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Kobylanka.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
24 Maj 2019
przez Paweł / Audi A4
Lakier odnowiony ekspresowo! Fachowa robota. Dodatkowo całe auto wysprzątane. Byłem również na konserwacji podwozia - profeska. Kosmetyki samochodowe, które używają są niezłej jakości. Polecam gorąco
31 Maj 2019
przez Konrad / Volkswagen Passat
Serwis oprócz profesjonalnej naprawy ma w ofercie kosmetykę samochodu oraz konserwację, z której skorzystałem i wyjechałem stamtąd na maxa zadowolony. Pełna profeska - lakier błyszczał na słońcu, a ubytki zostały profesjonalnie zalakierowane. Podwozie samochodu również nie do poznania. Widać, że Panowie w serwisie znają się na rzeczy i pracują na naprawdę dobrych produktach.
7 Czerwiec 2019
przez Marys / BMW 116i
Obsługa na najwyższym poziomie tak samo jak jakość wykonanej usługi. Lakier samochodu perfekcyjne odnowiony, świetna polerka, dobrze dobrany odcień lakieru. Dodatkowo polerka reflektorów - również nie mam do czego się przyczepić. Czas wykonania był ekspresowy więc to kolejny plusem. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z wyboru serwisu i polecam.
14 Czerwiec 2019
przez Konrad / Volkswagen Polo
Podwozie i wnętrze auta pięknie zakonserwowane, żeby służyło na lata. Wymienione wszystkie płyny, sprawdzone hamulce, silnik etc. Wszystko sprawne. Lakier odnowiony. Blacha również. Wypolerowane reflektory, a na sam koniec wyczyszczone wnętrze. Tak przebiegł serwis u Pana Pietrzyckiego, z którego jestem super hiper zadowolony i serdecznie polecam.