Autonaprawa Pietrzycki Robert

Kobylanka 300 Kobylanka - woj. Małopolskie

18 *** ** **/ *** *** ***
**************@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy Autonaprawa Pietrzycki Robert działa na terenie miejscowości Kobylanka województwo Małopolskie, powiat, gorlicki, gmina Gorlice.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 18 354 55 80/ 888 448 596 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem https://www.auto-pietrzycki.pl.
Warsztat mechaniczny Autonaprawa Pietrzycki Robert działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Blacharka i lakiernictwo , Części samochodowe . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Kobylanka.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
mfind banner
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
24 Maj 2019
przez Paweł / Audi A4
Lakier odnowiony ekspresowo! Fachowa robota. Dodatkowo całe auto wysprzątane. Byłem również na konserwacji podwozia - profeska. Kosmetyki samochodowe, które używają są niezłej jakości. Polecam gorąco
31 Maj 2019
przez Konrad / Volkswagen Passat
Serwis oprócz profesjonalnej naprawy ma w ofercie kosmetykę samochodu oraz konserwację, z której skorzystałem i wyjechałem stamtąd na maxa zadowolony. Pełna profeska - lakier błyszczał na słońcu, a ubytki zostały profesjonalnie zalakierowane. Podwozie samochodu również nie do poznania. Widać, że Panowie w serwisie znają się na rzeczy i pracują na naprawdę dobrych produktach.
7 Czerwiec 2019
przez Marys / BMW 116i
Obsługa na najwyższym poziomie tak samo jak jakość wykonanej usługi. Lakier samochodu perfekcyjne odnowiony, świetna polerka, dobrze dobrany odcień lakieru. Dodatkowo polerka reflektorów - również nie mam do czego się przyczepić. Czas wykonania był ekspresowy więc to kolejny plusem. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z wyboru serwisu i polecam.
23 Lipiec 2019
przez Iwona / Fiat 500
Auto po wypadku odwiezione do serwisu Auto-Pietrzycki. Profesjonalnie wyklepana karoseria, lakier naprawiony i odświeżony. Świetna robota + załatwione wszystkie formalności. Trafiłam w dobre ręce.
2 Sierpień 2019
przez Arek / Dacia Duster
Naprawa powypadkowa tylko u Pana Pietrzyckiego. Sprawnie, szybko i na temat. Wszystkie formalności załatwione, a co najważniejsze u Pana Pietrzyckiego w warsztacie pracuje najlepszy blacharz i lakiernik. Bardzo ładnie mi wyklepali mi auto i odnowili lakier. Polecam