PPHU 'Auto Robex' Robert Wójcik

Kwiatów Polskich 23 Piaseczno - woj. Śląskie

501******
*****@autorobex.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy PPHU 'Auto Robex' Robert Wójcik działa na terenie miejscowości Piaseczno województwo Śląskie, powiat, zawierciański, gmina Kroczyce.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 501140515 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.autorobex.pl/.
Warsztat mechaniczny PPHU 'Auto Robex' Robert Wójcik działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Elektryka samochodowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Śląskie / Warsztaty samochodowe Piaseczno.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.00
Cena 1.00
Obsługa klienta 1.00
Jakość usługi 1.00
Czas wykonania 1.00
7 Maj 2019
przez michal / opel corsa C
samochód był trzymany bez naprawy 12 dni, po czym właściciel warsztatu przedstawił mi kosztorys naprawy, który znacznie odbiegał od cen rynkowych o ok. 35 %-wartość części, ok. 40% wartość robocizny . Gdy nie zgodziłem się na naprawę w tej cenie skasował mnie za werfikację pojazdu koszt: 50 zł. (Werfikacji żadnej nie było, bo ustalone było wcześniej, że właściciel warsztatu miał podać cenę usługi, co jest do naprawy miał wszystko napisane i dostarczone przez zemnie.) Poinformował mnie, także, że taki manewr ma przećwiczony i z innymi klientami i każdy mu płaci. Jako zakładnika ma samochód jak nie zapłacisz samochodu nie otrzymasz. Gdy udaliśmy się po samochód okazało się, że nie odpala. Dwa tygodnie wcześniej samochód właśnie z tego powodu trawił do warsztatu i był naprawiany za co właściciel warsztatu pobrał pieniądze. Stwierdzenie właściciela warsztatu-każdy samochód po postoju tygodniowym nie odpali. Przyniósł akumulator i z tego odpalił samochód. O wcześniejszym "naprawianiu" samochodu nie chciał już słyszeć i jak o tym wspomniałem zostałem wyzwany , a właściciel warsztatu rzucił się do rękoczynów. I jak stwierdził miejsce klientów warsztatu jest na zewnątrz. Ponadto przy przyjmowaniu samochodu żąda dowodu rejestracyjnego radzę uważać potem wymachuje nim i oświadcza, że jak mu nie podpiszesz, co da Ci do podpisu dowodu nie otrzymasz.