Sak -Teresa,Jerzy Sak s.c.

Królowej Jadwigi 41 Opole - woj. Opolskie

774****** / *********
****@poczta.fm

O warsztacie


Warsztat samochodowy Sak -Teresa,Jerzy Sak s.c. działa na terenie miejscowości Opole województwo Opolskie, powiat, Opole, gmina Opole.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 774540927 / 539865802.
Warsztat mechaniczny Sak -Teresa,Jerzy Sak s.c. działa w obszarze Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Opolskie / Warsztaty samochodowe Opole.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Firma "SAK"  z siedzibą w Opolu istnieje od 1964 roku.

Zakład szybko uzyskał uznanie i szacunek rosnącej liczby klienteli lokalnej. Stopniowo firma przerodziła się w nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące artykuły gumowe i handlujące oponami poprzez sieć sprzedaży w różnych rejonach kraju.
Otworzono własne filie w Gliwicach i w Strzelcach Opolskich oraz skład celny w Przyworach Opolskich, a w 2004 roku otworzono kolejną filię w Opolu. Następne inwestycje, ciekawe pomysły oraz dokładnie przemyślany biznes plan uczyniły z firmy "SAK" w 1995 roku wyłącznego importera i dystrybutora na Polskę opon samochodowych marki Mastercraft należącej do amerykańskiego koncernu Cooper Tire & Rubber Co.

Otworzyliśmy własny skład celny w Przyworach który służył do przyjmowania kontenerów z oponami z USA. Aktualnie firma Sak jest placówką usługowo-handlową specjalizująca się w sprzedaży opon, naprawy opon bezdentkowych,naprawy gorące przez wulkanizację opon uszkodzonych mechanicznie z zewnątrz,tzn.gumowanie uszkodzonego miejsca .montujemy opony na urządzeniach amerykańskich od 14"-26".W tym rejonie jesteśmy jedyną firmą która posiada zdolności montażu felgi aż do 26".Robimy pełną mechanikę samochodową,zbieżność ,prostowanie felg na maszynie.Serwis klimatyzacji na urządzeniu Bosch i naprawa opon uszkodzonych zewnętrznie – wulkanizacja na gorąco oraz myjnia ręczna aut.

Jest firmą usługowo-handlową i jest jedynym zakładem w którym montuje opony nowoczesne od 14"-26" na urządzeniach z USA.Jest firmą usługowo-handlową i jest jedynym zakładem w którym montuje opony nowoczesne od 14"-26" na urządzeniach z USA

Cennik


wymiana kół Do negocjacji
wymiana opon Do negocjacji
wyważanie kół Do negocjacji
łatanie opon Do negocjacji
prostowanie felg Do negocjacji
prostowanie alufelg Do negocjacji
wymiana opon niskoprofilowych Do negocjacji
wymiana opon typu Run Flat Do negocjacji
czujniki ciśnienia TPMS Do negocjacji
napełnianie kół azotem Do negocjacji
sezonowe przechowywanie opon Do negocjacji

Ten warsztat nie ma jeszcze oceny. Bądź pierwszy i dodaj swoją recenzję!