Sieranc Jan Firma Handlowo-Usługowa

Chemików 24 Oświęcim - woj. Małopolskie

33 *** ** **/ *** *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Sieranc Jan Firma Handlowo-Usługowa działa na terenie miejscowości Oświęcim województwo Małopolskie, powiat, oświęcimski, gmina Oświęcim.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 7:00 - 20:00
Wtorek: 7:00 - 20:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 20:00
Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 33 842 71 51/ 503 785 125.
Warsztat mechaniczny Sieranc Jan Firma Handlowo-Usługowa działa w obszarze Stacja kontroli pojazdów . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Małopolskie / Warsztaty samochodowe Oświęcim.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 3.20
Cena 3.00
Obsługa klienta 2.75
Jakość usługi 2.75
Czas wykonania 4.25
20 Sierpień 2019
przez Seweryn / Seat
Bardzo szczegółowo podchodzą do każdego samochodu. Dobry serwis.
12 Styczeń 2022
przez Aleksandra / Seat Altea
Przyjechałam do mechanika na wymianę klocków hamulcowych i... już nie wyjechałam. Właściciel zadzwonił i powiedział, że mam podjechać, odebrać sobie samochód na lawecie i zawieźć do elektromechanika bo coś tu nie gra. Oczywiście elektronik uruchomił samochód, a z Panem Sierancem dogadałam się, że biorę koszty na pół (ciężko w tej sytuacji podzielić koszty. Moje koszty to eksploatacja, koszty mechanika to ewentualne uszkodzenia - logiczne). Niestety po naprawie za każdym razem kiedy ruszałam samochodem słychać było alarm. Początkowo myślałam, że to jakiś przypadkowy błąd elektronika, że może coś źle wpiął. Po kilku dniach znowu odwiedziłam elektromechanika, bo dźwięk był nieco irytujący. Okazało się, że alarm spowodowany jest uszkodzeniem układu poziomu płynu hamulcowego. Trochę niebezpieczna awaria jak na codzienne użytkowanie samochodu. Dzwonię do mechanika, żeby wyjaśnić sprawę, bo chyba każdy kto zawozi samochód do mechanika robi to w celu NAPRAWY, a nie w celu ZEPSUCIA! Oczywiście po zadzwonieniu i opisaniu problemu rzucanie słuchawką, nie da się dogadać w sprawie naprawy. Wina wszystkich tylko nie mechanika. Nie polecam. Chodziło tylko o wymianę klocków