Toyoservice' Krzysztof Hrywniak

Sikorskiego 19 Wejherowo - woj. Pomorskie

606******
***********@wp.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Toyoservice' Krzysztof Hrywniak działa na terenie miejscowości Wejherowo województwo Pomorskie, powiat, wejherowski, gmina Wejherowo.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 606784869 oraz napisać na adres e-mail toyoservice@wp.pl.
Warsztat mechaniczny Toyoservice' Krzysztof Hrywniak działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Wejherowo.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
13 Luty 2020
przez Dariusz / Toyota Yaris II TS
Witam. Chciałbym udzielic opinii na temat warsztatu TOYOSERVICE prowadzonego przez Pana Krzysztofa HRYWNIAKA w Wejherowie. Jeżdżę do tego Mechanika wyłącznie z samochodami m-ki Toyota. Nigdzie ale to nigdzie, nie spotkalem się z tak PROFESJONALNYM podejściem do klienta. Kunszt wiedzy na temat mechaniki toyoty, podejście do klienta, zainteresowaie problemem, propozycje alternatywnych napraw, szacowanie ich kosztów oraz dokladne wytłumaczenie i zapoznanie z problemem, stawia Tego Pana na najwyższym miejscu w dziedzinie znajomosci sztuki naprawczej i diagnostycznej. Jest to niesamowicie profesjonalny mechanik, którego podejscie do pojazdu cenię sobie wyżej niż autoryzowany serwis Toyoty. Oddanie samochodu w ręce tekiego specjalisty gwarantuje 100% zadowolenia, pełną gwarancję rzetelnie wykonanej usługi jak też przyslowiowy ŚWIĘTY SPOKÓJ z obsługą techniczną samochodu w bieżącym jak i późniejszym okresie - od przeglądu do przeglądu. SERDECZNIE I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ polecam tego mechanika wszystkim zainteresowanym oraz wystawiam NAJWYŻSZĄ OCENĘ.