Ustarbowski Konrad. Mechanika i elektronika samochodowa

Rdestowa 65/67 Gdynia - woj. Pomorskie


O warsztacie


Warsztat samochodowy Ustarbowski Konrad. Mechanika i elektronika samochodowa działa na terenie miejscowości Gdynia województwo Pomorskie, powiat, Gdynia, gmina Gdynia.


Warsztat mechaniczny Ustarbowski Konrad. Mechanika i elektronika samochodowa działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Elektronika . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Gdynia.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.60
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 1.00
Czas wykonania 0.50
15 Lipiec 2021
przez Michał / iveco
Dziś rano zamówiony serwis przed Gdańskiem na A1 , Zapłaciłem 3 776,10 brutto , zgłoszona awaria około 9 -> 9:30 wysłane zlecenie plus zdjęcia około 15 otrzymuję informację iż naprawa będzie trwała 2 dni i się powiększy o około 2000-2500 zł , Jeśli nie jest pan wstanie naprawić/ usprawnić ciężarówki to proszę się nie podejmować napraw na drodze i nie obiecywać .. i nie wyciągać pieniędzy od firmy jak nie jesteście wstanie naprawić usprawnić Kategorycznie Nie polecam usług tej firmy , jest to naciąganie klientów na koszty i brak efektu . proszę omijać szerokim łukiem