Wójtowicz Grzegorz Mechanika Pojazdowa-Holowanie

Kukułcza 12 Lublin - woj. Lubelskie

782******

O warsztacie


Warsztat samochodowy Wójtowicz Grzegorz Mechanika Pojazdowa-Holowanie działa na terenie miejscowości Lublin województwo Lubelskie, powiat, Lublin, gmina Lublin.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 782370712.
Warsztat mechaniczny Wójtowicz Grzegorz Mechanika Pojazdowa-Holowanie działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Autolaweta, pomoc drogowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Lubelskie / Warsztaty samochodowe Lublin.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 2.80
Cena 2.75
Obsługa klienta 2.75
Jakość usługi 2.75
Czas wykonania 2.75
16 Sierpień 2019
przez Radek / Renault
Dobry warsztat. Szybka diagnoza i naprawa. Polecam,mają fachową wiedzę.
31 Styczeń 2020
przez Michał / Audi A4 B5
Wiem że to co napisze nie będzie się tyczyć obsługi napraw mechanicznych. Ale będzie nawiązywać do Pana Grzegorza uczciwości która jest pod wielkim znakiem zapytania. Kupiłem od Pana Grzegorza ponad 2 lata temu audi a4. Pomimo zapewnień że auto jest sprawne okazało się ze auto bierze olej. Mimo że Pan Grzegorz jest mechanikiem wiedział bardzo dobrze że sprzedaje auto z wadami. Auto miało pęknięty pasek rozrządu i było poskładane na sztukę z pogięty zaworami. Dlatego brało olej. Życzę Panu Grzegorzowi takich samych uczciwych osób w swoim życiu jak i Pan był uczciwy w stosunku do mnie. O tym fakcie był Pan poinformowany telefonicznie. Do tej pory zero odpowiedzi.