Zakład Mechaniczny Precyzja Mariusz Kubiś

Portowa 8 Krzyż Wielkopolski - woj. Wielkopolskie

516 *** ***

O warsztacie


Warsztat samochodowy Zakład Mechaniczny Precyzja Mariusz Kubiś działa na terenie miejscowości Krzyż Wielkopolski województwo Wielkopolskie, powiat, czarnkowsko-trzcianecki, gmina Krzyż Wielkopolski.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 516 456 191.
Warsztat mechaniczny Zakład Mechaniczny Precyzja Mariusz Kubiś działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Wielkopolskie / Warsztaty samochodowe Krzyż Wielkopolski.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.50
Cena 2.00
Obsługa klienta 1.00
Jakość usługi 1.00
Czas wykonania 2.17
5 Marzec 2020
przez Sylwia / Ford Focus
Nie polecam
6 Czerwiec 2021
przez Roman / Audi
Zakład pozostawiający duuuużo do życzenia. Według mojego nowego mechanika zapłaciłem za usługę,której nie wykonano. Zapłaciłem również za części , których nie zamontowano w moim aucie. Omijać szerokim łukiem ten zakład! Gdyby nie to , że upłynęło sporo czasu od "naprawy" sprawa znalazła by finał gdzie indziej.
6 Czerwiec 2021
przez Aleksander / Skoda
Nie polecam. Nie wiem czy wymieniono mi część ,która szwankowała.W każdym razie pieniądze za to zapłaciłem. Wiem na pewno ,że wskaźnik poziomu paliwa przed i po wykonaniu "uslugi" pokazywał zgoła odmienne wartości. Nie polecam ,nie polecam i jeszcze raz.....-Unikajcie tego mechanika!