Auto Serwis Mechanika Pojazdowa Ryszard Szłapak

Dębowa 25 Świebodzice - woj. Dolnośląskie

607 *** ***

O warsztacie


MECHANIKA POJAZDOWA wymiana rozrządu najniższe ceny w regonie!

Mechanika pojazdowa Ryszard Szłapak w Świebodzicach zaprasza na profesjonalnie wykonane usługi naprawcze samochodów osobowych, terenowych i busów.

Wykonujemy głównie wymiany rozrządu ? to jedna z bardzo istotnych czynności, o której musi pamiętać każdy kierowca. Bagatelizowanie jej może doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika, a co za tym idzie generować większe koszty przyszłej naprawy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy najniższe ceny w regonie! Posiadamy dużą zniżkę na części eksploatacyjne.

Co jeszcze oferujemy? Ponad 45 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej dzięki czemu wykonujemy swoją pracę rzetelnie, sprawnie, precyzyjnie i bezkonkurencyjnie.

Specjalizujemy się w naprawach Jaguarów i Land Roverów, ale wieloletnie doświadczenie oraz szerokie kontakty pomagają w naprawach samochodów niemal każdej marki.
Oferujemy generalne naprawy silników, uszczelki pod głowicą, wymiany eksploatacyjne świec, płukanie i diagnozę silników, naprawę zawieszeń, układu hamulcowego, wymiany oleju wszystkich filtrów oraz inne usługi.

Możemy pochwalić się naprawdę imponującym doświadczeniem w zakresie mechaniki. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym doradztwem i pomocą przy wyborze i zakupie nowego lub używanego samochodu - wspieramy naszych Klientów w oględzinach pojazdu i weryfikujemy skrupulatnie stan kupowanego samochodu.

Naszym usługom zaufało wielu znamienitych klientów. Samochody pod naszą opieką mają między innymi Anna Seniuk, Dariusz Malejonek (Arka Noego), Mirosław Kowalik z zespołu Raz, Dwa, Trzy, Jan Trebunia-Tutka, zespół Podhale i wielu innych!

Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu +48 607 604 938

lub do warsztatu:

ul. Dębowa 25
58-160 Świebodzice

Ten warsztat nie ma jeszcze oceny. Bądź pierwszy i dodaj swoją recenzję!