Mati' Autogaz

Wolności 26 Świebodzice - woj. Dolnośląskie


O warsztacie


Warsztat samochodowy Mati' Autogaz działa na terenie miejscowości Świebodzice województwo Dolnośląskie, powiat, świdnicki, gmina Świebodzice.


Warsztat mechaniczny Mati' Autogaz działa w obszarze Instalacje gazowe . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Dolnośląskie / Warsztaty samochodowe Świebodzice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
mfind banner
Średnia ocen 4.90
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 4.50
14 Styczeń 2020
przez Paweł / Audi a7 3.0 TFSI
Co tu dużo pisać...jeśli autogaz to tylko mati autogaz. Jestem ich stałym klientem od kilkunastu lat. Nie będę pisał poematu skoro potrafią wyśmienicie zagazować najnowsze auta z nietypowymi silnikami 3.0 tfsi (Glowny szeryf Mati tym sie specjalizuje) Panowie naprawde znaja sie na rzeczy, nie tylko montuja, ale rowniez potrafia wysmienicie zdiagnozowac i naprawic instalacje gazowe, a oprocz tego przeprowadzic diagnostyke i remont silnika diesla jesli jest taka potrzeba, naprawic zawieszenie, dojsc do ladu z elektronika i wiele innych. Naprawde polecam. Przekonajcie sie sami. Sa magikami