Carpex Euro Serwis Marek Płachta

Przyce 23 Warszawa - woj. Mazowieckie

22 *******, *** *** ***, *********
*****@carpexserwis.eu

O warsztacie


Warsztat samochodowy Carpex Euro Serwis Marek Płachta działa na terenie miejscowości Warszawa województwo Mazowieckie, powiat, Warszawa, gmina Warszawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 22 8771192, 608 663 355, 605915915 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://carpexserwis.eu.
Warsztat mechaniczny Carpex Euro Serwis Marek Płachta działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Mazowieckie / Warsztaty samochodowe Warszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
27 Kwiecień 2019
przez Marta / Clio II
Szukając mechanika kierowałam się opinią w internecie Nie wiem skąd tak dobre zdanie o tym warsztacie, bo jak dla mnie poziom obsługi i sama praca warsztatu to dramat. Auto oddałam po raz pierwszy kiedy zasugerowałam, że gdzieś jest przerwa w obwodzie prądu i auto podczas jazdy gaśnie. Poprosiłam o sprawdzenie punktów masowych i przeczyszczenie zaśniedziałych kostek. Po 2 dniach jazdy, kiedy nie zauważyłam poprawy po wyjeździe z tego warsztatu (auto nadal gasło podczas jazdy) odstawiłam ponownie auto z ponownym naciskiem na sprawdzenie zaśniedziałych kostek oraz przewodów masowych, bo nadal jest przerwa w obwodzie elektrycznym. Pan trzymał auto cały dzień, troszkę nim pojeździł, po czym stwierdził, że komputer niczego nie wykazał ( owszem komputer nigdy tego nie wykaże, no chyba, że ktoś się pofatyguje urządzeniami pomiarowymi sprawdzając gdzie nie ma napięcia). Po raz drugi oddał auto bez jakiegokolwiek sprawdzania co jest przyczyną tego, że auto gaśnie, Postanowiłam dać temu warsztatowi kolejną szansę, więc oddałam auto po raz trzeci. Odstawiłam je o godzinie 8 rano z prośbą, żeby do 16 było naprawione. O godzinie 15:15 kiedy przypadkiem natknęłam się na (chyba właściciela) warsztatu usłyszałam, że nikt nawet do niego nie zajrzał. Zero szacunku dla klienta, zero jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Dowiadywałam się o statusie naprawy tylko wtedy, kiedy sama kilkukrotnie dzwoniłam. Czas naprawy oceniłabym poniżej jednej gwiazdki, ponieważ naprawa nie została wykonana a w sumie auto stało u nich kilka dni. Koszt naprawy też ciężko ocenić, bo jeśli już się kasuje za coś pieniądze, to powinno się taką usługę wykonać, a nie narażać klienta na dodatkowe straty. Jakoś obsługi też pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie obsługa jest po prostu koszmarna. Jako klientka tego warsztatu zostałam zlekceważonał. Zabrałam więc auto i postanowiłam naprawić usterkę we własnym zakresie. Nie polecam.