Deloch. Firma. Deloch P.

Gliwicka 199/1 Katowice - woj. Śląskie

32 *** ** ** / ***-***-***
******@deloch.pl.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Deloch. Firma. Deloch P. działa na terenie miejscowości Katowice województwo Śląskie, powiat, Katowice, gmina Katowice.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 07:00 - 17:00
Wtorek: 07:00 - 17:00
Środa: 07:00 - 17:00
Czwartek: 07:00 - 17:00
Piątek: 07:00 - 17:00
Sobota: 07:00 - 13:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 32 254 37 73 / 660-419-900 oraz napisać na adres e-mail deloch@deloch.pl.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://www.deloch.pl.pl/.
Warsztat mechaniczny Deloch. Firma. Deloch P. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Śląskie / Warsztaty samochodowe Katowice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
21 Styczeń 2020
przez Szymon / VW golf
Uwaga !!! Omijać firmę szerokim łukiem !!!!! zniszczyli felgi i jeszcze chcieli by zapłacić ponad połowę ceny. Felgi oddane w niemal idealnym stanie z delikatnym uszczerbkiem na rancie, przy pierwszym kontakcie ustalono cenę 740zl i wybrano kolor. Po przywiezieni felg szef stwierdził że należy doliczyć spawanie za 160zl !! Zapewniono iż felgi będą w stanie idealnym/fabrycznym !!! Po 5 dniach zadzwoniono iż felgi do odbioru i są gotowe, niestety nie były. Na felgach mora !!! Dziwne wtrącenia w lakier !!! Nie domalowane !! Odrapania !!!! Stwierdzono iż poprawia felgi niestety po ok 2 tygodniach zadzwoniono iż sobie mam zmienić kolor ze względu iż felg nie da się pomalować w ten kolor... Porażka.... Ponadto felgi w tym czasie były już dodatkowo 2 razy piaskowane co znacznie zniszczyło powierzchnię (zatarcie fabrycznych oznaczeń i logo BBS) Zdecydowałem się odebrać felgi gdyż nie chce by ktoś uczył się na moich felgach jeszcze za takie pieniądze !! Poinformowano mnie iż będę musiał zapłacić gdyż felgi są w podkładzie gotowe do malowania, przy odbiorze okazało się za cały podkład jest położony ze straszna morą a w dodatku 2 felgi są wyszlifowane tak że ten podkład jest poprzecierany do gołego aluminium !!!! Dodatkowo felga okazała się uszczerbiona dużo bardziej niż była pierwotnie i to w dodatku w innym miejscu !!!!! Czyli ponownie do spawania !!! Ja rozumiem iż są to tylko bbs do golfa ale żeby tak traktować klienta i jego felgi to naprawdę wola o pomstę do nieba. Kolejnym przykładem jest felga znajomego do Lamborghini która trafiła w celu naprawy rantu która wykonana chyba z zamkniętymi oczami bo nawet wentyl był pomalowany !!! Zlewki itd Naprawdę nie polecam chyba że ktoś chce mieć zniszczone felgi i się nadenerwowac. Dla potwierdzenia dołączam zdjęcia moich felg które tak wyglądały po oczyszczeniu z podkładu na który według nich można było kłaść lakier... Oraz zdjęcie z naprawy felgi do Lamborghini... Inna firma bez problemu pomalowała felgi i powierzchnia jest idealna w takim kolorze jak powinna, lecz za głowę się chwycili jak zobaczyli powierzchnię felgi ? Nie polecam, a wręcz odradzam i radzę omijać szerokim łukiem, firma z tyłu letnim doświadczeniem nie zachowuje się w ten sposób ?
23 Marzec 2021
przez Damian / Opel Astra
Nie polecam z korzystania usług tej firmy gdyż pracują tam niekompetentni ludzie, odnoszą się do klienta w sposób wulgarny gdy chce zgłosić reklamacje. Świeżo kupione felgi zostały uszkodzone podczas montażu opony, pracownicy wraz z szefem wmawiają, że sam to sobie zrobiłem.
2 Marzec 2022
przez Romek / Opel Astra
Witam, poprosiłem kumpla, który pożyczył ode mnie auto by podjechał do owego mechanika, ponieważ wymieniłem sobie olej silnikowy, i potrzeba była " usunąć błąd ( Code 82 )" I Wystawili rachunek na 160zł za diagnostykę komputerową. Strach pomyśleć ile biorą za naprawę skoro za zapewne minute roboty skasowali aż tyle...
3 Listopad 2023
przez Michał / Skoda
Zgubiona nakrętka zabezpieczająca przez serwis. Brak możliwości wymiany opon. Żenujące podejście do klienta, NIE POLECAM.