MBM. Wiejak B.

Topolowa 8 Katowice - woj. Śląskie

601 *** ***
*************@op.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy MBM. Wiejak B. działa na terenie miejscowości Katowice województwo Śląskie, powiat, Katowice, gmina Katowice.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 601 508 235 oraz napisać na adres e-mail mbm.mechanika@op.pl.
Warsztat mechaniczny MBM. Wiejak B. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Śląskie / Warsztaty samochodowe Katowice.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.50
Cena 2.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 2.50
7 Maj 2019
przez Darek / VW JETTA
Warsztat otrzymał dwa zadania 1 - wymiana oleju silnikowego wraz z wymianą filtra oleju oraz 2 - podłączyć komputer w celu zdiagnozowania usterki powiązanej z kierunkowskazami. Wymiana oleju nie wymagała dużej wiedzy ( odkręcenie filtra oleju i śruby z miski olejowej ). Drugie zadanie wymagało trochę wiedzy z zakresu znajomości działania kierunkowskazów oraz obsług oprogramowania warsztatowego. Wiedza na poziomie minimalnym a znajomość problematyki oprogramowania zerowa ( podejrzewam że potrafi tylko skasować błędy bo po interpretację dzwoni po kolegach ) . Dodatkowo nie dba o powierzone mienie ( jak ostatnia flejtuch w brudnym kombinezonie wsiada do samochodu brudząc tapicerkę ). Odradzam oddawanie pojazdu do jakichkolwiek prac naprawczych do tego pseudo mechanika. Jeżeli już musicie to spisać umowę lub nagrywać jego pracę. Uszkodzi pojazd i się tego wyprze. Więcej szkód niż pożytku z tego warsztatu. Na dodatek nie wydaje paragonów za wykonaną usługę.