Edward Ustarbowski

Anyżowa 2 Gdynia - woj. Pomorskie

662******
*****************@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy Edward Ustarbowski działa na terenie miejscowości Gdynia województwo Pomorskie, powiat, Gdynia, gmina Gdynia.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 662815924 oraz napisać na adres e-mail edwardustarbowski@gmail.com.
Warsztat mechaniczny Edward Ustarbowski działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Pomorskie / Warsztaty samochodowe Gdynia.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.90
Cena 1.00
Obsługa klienta 1.00
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 1.00
15 Lipiec 2021
przez Michał / iveco
Dziś rano zamówiony serwis przed Gdańskiem na A1 , Zapłaciłem 3 776,10 brutto , zgłoszona awaria około 9 -> 9:30 wysłane zlecenie plus zdjęcia około 15 otrzymuję informację iż naprawa będzie trwała 2 dni i się powiększy o około 2000-2500 zł , Jeśli nie jest pan wstanie naprawić/ usprawnić ciężarówki to proszę się nie podejmować napraw na drodze i nie obiecywać .. i nie wyciągać pieniędzy od firmy jak nie jesteście wstanie naprawić usprawnić Kategorycznie Nie polecam usług tej firmy , jest to naciąganie klientów na koszty i brak efektu . proszę omijać szerokim łukiem