Pomoc Drogowa Poznań Przemysław Dobierski

Mylna 54A Poznań - woj. Wielkopolskie

500 *** ***

O warsztacie


Jesteśmy profesjonalną pomocą drogową działającą w Poznaniu i okolicach. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z holowaniem i naprawą pojazdów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, umożliwiający skuteczną i bezpieczną interwencję w przypadku awarii, wypadków drogowych czy innych sytuacji, które mogą wystąpić na drodze.

Nasze usługi są przez całą dobę - przez 7 dni w tygodniu.

https://www.pomoc-drogowa-poznan.eu/
Średnia ocen 5.00
Cena 5.00
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
13 Lipiec 2023
przez Filip / seat ibiza
Laweta przyjeżdża szybko, w moim przypadku było to 20 minut po zgłoszeniu - dzieci nie zdążyły się znudzić :) Kierowca raz-dwa wziął auto na lawetę. Cenowo spoko, bez zastrzeżeń.
20 Lipiec 2023
przez Grzegorz / fiat bravo
Firma godna polecenia. Bardzo pomocna oraz miła obsługa. Szybko przyjeżdżają.
24 Lipiec 2023
przez Piotr / Opel Astra III
Szybka reakcja! Rozmowa przez telefon konkretna. Na miejscu byli po jakiś 20-30 minutach. Przyjechali z autem dla mnie. Moje auto zabrali do wskazanego przeze mnie warsztatu.
25 Lipiec 2023
przez Marta / Opel Corsa Kombi
Kierowca lawety, jak usłyszał, że w popsutym samochodzie, czekającym na lawetę, jest 3 dzieci, to ekspresowo przyjechał! Z każdym dzieckiem kierowca się przywitał i powiedział, że nie muszą się niczym przejmować, zaraz wszystko ogarnie. I rzeczywiście, z lawety zjechało auto dla nas, a kierowca zabrał na lawetę nasze auto. Spokojnie odjechaliśmy do domu, a kierowca z lawetą za nami. Jeszcze raz bardzo dziekuję za okazaną serdeczność, zwłaszcza dzieciom i tak sprawną pomoc.
17 Sierpień 2023
przez Gabrysia / Alfa Romeo
Po zgłoszeniu problemu z moim pojazdem, pomoc przybyła błyskawicznie. Profesjonalny i uprzejmy kierowca szybko zdiagnozował problem i skutecznie naprawił usterkę na miejscu. Cały proces od zgłoszenia do rozwiązania problemu, trwał krótko, dzięki czemu mogłam szybko wrócić do dalszej podróży.
23 Sierpień 2023
przez Daniel / Fiat Bravo
Korzystałem niedawno, jak auto w polu stanęło i mogę polecić. Zgłoszenie przyjęli od razu, po 20-30 może minutach byli już z lawetą i autem zastępczym dla mnie.
30 Sierpień 2023
przez Tomek / Mazda 6
Sprawdzona, dobra pomoc drogowa, która nie zostawi człowieka w potrzebnie - nawet późno w nocy, w niedzielę.
6 Wrzesień 2023
przez Marek / golf 7
Korzystałem tylko raz, ale jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował pomocy drogowej to od razu będę dzwonił do nich. A dlaczego? Bo są naprawdę profesjonalni! Na miejsce przyjechali szybko z autem zastępczym dla mnie. Szybko też moje auto wciągnęli na lawetę. Cena korzystna (dzwoniłem i porównywałem z innymi). Kontakt miły. Kierowca uprzejmy.
13 Wrzesień 2023
przez Przemo / Lanos
Można na nich polegać
20 Wrzesień 2023
przez Robert / Kia Ceed Kombi
Mają dobry sprzęt. Kontakt fajny, konkretny. Cena uczciwa.
27 Wrzesień 2023
przez Mariola / Opel Corsa
Super. super, super ekipa! Szybko przyjechali i od razu wzięli sie do pracy. Okazało się, że nie było potrzeby brać auta na lawetę. Drobna awaria więc naprawili na miejscu.
4 Październik 2023
przez Maciek / BMW serii 3
Bardzo dobra pomoc drogowa. Szybka, uczciwa. Mają dobry sprzęt.