Zachodniopomorskie Warsztaty samochodowe Szczecin

Auto Miś. Bułgajewska-Baran J.

Bandurskiego 36 Szczecin - woj. Zachodniopomorskie

531 ** ** **

O warsztacie


Warsztat samochodowy Auto Miś. Bułgajewska-Baran J. działa na terenie miejscowości Szczecin województwo Zachodniopomorskie, powiat, Szczecin, gmina Szczecin.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 17:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 531 06 09 02.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://auto-mis.szczecin.pl/.
Warsztat mechaniczny Auto Miś. Bułgajewska-Baran J. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Klimatyzacja samochodowa , Elektronika . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Zachodniopomorskie / Warsztaty samochodowe Szczecin.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 2.80
Cena 2.80
Obsługa klienta 2.75
Jakość usługi 2.80
Czas wykonania 2.85
8 Listopad 2019
przez Jarek / Mazda 323
Nic nie potrafią naprawić...
12 Czerwiec 2020
przez Jarek / Mazda 626
Wszystko potrafią naprawić.
26 Sierpień 2020
przez Jarek / Mazda 6
Naprawę wszystko potrafą naprawić!
10 Październik 2020
przez Radek / Mercedes A
Bardzo niemiłe spotkanie... Mercedes A klasa, cytuję "nie wjeżdża do tego warsztatu bo to nie samochód tylko porazka" Jak można tak powiedzieć? Widocznie Pan nie radzi sobie z samochodami, olewa trudne tematy. To jest dowód na to żeby omijać warsztat szerokim łukiem.
21 Listopad 2020
przez julita / seat
Po odbiorze auta po naprawie hamulców okazało sie, że podczas naprawy doszło do uszkodzeń blacharskich drzwi. Pan Michał, dysponując monitoringiem z przebiegu naprawy hamulców, przyznał się do uszkodzeń drzwi i zaproponował naprawę uszkodzenia drzwi. Przy odbiorze auta po naprawie drzwi okazało się , że jest uszkodzony próg. Rozmowa na ten temat skończyła się zaprzeczaniem przez Pana Michała nie tylko uszkodzenia na warsztacie drzwi lecz takze zaprzeczaniem dokonywaniu naprawy drzwi oraz odmową udostępniania numeru polisy ubezpieczeniowej. Panie Michale WSTYD jak się czegoś się umie to się tego nie robi.
25 Styczeń 2021
przez Mateusz / Kia Carnival
Współpraca z powyższym warsztatem jest tylko i wyłącznie w momencie płacenia za "usługę". Niestety pojazdu naprawić nie potrafią a dodatkowo mamy wrażenie graniczące z pewnością, że warsztat naciąga i oszukuje. W sierpniu 2019 oddaliśmy pojazd do naprawy z uszkodzonym sprzęgłem - w tamtym momencie wymieniony został wysprzęglik wraz ze sprzęgłem. Auto pojeździło do października 2019 - usterka brak możliwości wrzucenia biegu, lub tylko 4 biegu. Musieliśmy sholować samochód z Dortmundu do Szczecina na nasz koszt. Warsztat uznał najpierw, że zerwały się linki wybieraka po wymianie ich zadzwonili i poinformowali że umarła skrzynia - diagnoza - "skrzynia biegów do wymiany" na co się zgodziliśmy. Mijają kolejne 2 miesiące - usterka brak możliwości wrzucenia jakiegokolwiek biegu - auto unieruchomione. "Z mechanikiem możesz skontaktować się pod numerem telefonu 531060902 - bzdura, niejednokrotne próby kontaktu z różnych numerów telefonu. Nie jesteśmy firmą ze Szczecina, nie mogliśmy na bieżąco pilnować postępu napraw przy pojeździe, może stąd problem z sumiennością napraw. Zdecydowanie odradzam.
17 Marzec 2021
przez Krzysztof / Volvo
NIE POLECAM!!! Zgłosiłem się z usterką(auto holowałem 100km na lawecie) . Dokładnie opisałem problem. Właściciel postawił błędną diagnozę powodu mojej usterki po pseudo naprawie pojazd nie został prawidłowo przetestowany,lub wcale co jest bardziej prawdopodobne Auto odebrałem a usterka wróciła po przejechaniu takiego samego odcinka czyli znów 100km od domu! W innym warsztacie problem został szybko rozwiązany i potwierdzono mi że powód unieruchomienia auta był gdzie indziej. Sprawa trafia do sądu!
15 Kwiecień 2021
przez Zpiegu / VW Passat B8
Bardzo dobry kontakt z warsztatem, usługa chociaż najprostsza wykonana prawidłowo i szybko. Następnym razem zlecę coś bardziej ambitnego, obiecuję!
25 Lipiec 2022
przez Arkadiusz / Mercedes
Szczerze polecam ten zakład mechaniczny. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Wszystko zgodnie z tym jak się umówimy z serwisem. Szybkie naprawy, profesjonalne podejście do klienta i jego pojazdu.
26 Lipiec 2022
przez Katarzyna J. / Opel Insignia
Korzystałam z usług tego warsztatu nie pierwszy i nie ostatni raz. Polecam.