Zachodniopomorskie Warsztaty samochodowe Szczecin

Krzysztof Perdjon

Kadłubka 18 d/1 Szczecin - woj. Zachodniopomorskie

914******
***********@gmail.com

O warsztacie


Warsztat samochodowy Krzysztof Perdjon działa na terenie miejscowości Szczecin województwo Zachodniopomorskie, powiat, Szczecin, gmina Szczecin.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 7:00 - 19:00
Wtorek: 7:00 - 19:00
Środa: 7:00 - 19:00
Czwartek: 7:00 - 19:00
Piątek: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 19:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 914222240 oraz napisać na adres e-mail perdjon.fhu@gmail.com.
Warsztat mechaniczny Krzysztof Perdjon działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Zachodniopomorskie / Warsztaty samochodowe Szczecin.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Średnia ocen 3.30
Cena 3.25
Obsługa klienta 2.75
Jakość usługi 2.75
Czas wykonania 4.25
5 Listopad 2019
przez Dominik / Skoda
Bardzo sprawnie, obsługa miła, samochód gotowy do drogi.
16 Listopad 2019
przez Wojciech / Xsara picasso
Cyrk nie warsztat, spartolona naprawa skutkowała większą awaria i kosztami naprawy. Reklamacji nie uznają, bo "tego się nie dało źle zrobić". Poprawki w profesjonalnym warsztatcie wskazały na winę tej firmy. Za usługę nie dają nawet paragonu (pewnie żeby dowodu nie było). Na deser, Pani zostawiając nr kontaktowy pracownikowi warsztatu będąc w biurze (do odbioru auta), zaczęła otrzymywać dwuznaczne smsy i telefony od innych pracowników. Ochrona danych osobowych - zapomnijcie. Właściciel na reklamacje stwierdził, że to nie jego sprawa a wina części w samochodzie, lecz główną odpowiedzią jest "niewiem". A sprawę telefonu i swoich pracowników "Pani mogła z nimi nie rozmawiać prywatnie i nie obchodzi mnie to" - zero odpowiedzialności za "ludzi" którzy podają się za pracowników. Żenada, że tak wykorzystano fakt kobiety która potrzebowała pomocy z autem, zamiast tego potraktowano ją przedmiotowo i nawet nie potrafi się tam ktoś przyznać, że coś faktycznie źle się stało.