Styburska-Piszczała Renata. Automechanika. Wulkanizacja. Lakiernik samochodowy

Drwęskiego 2 Poznań - woj. Wielkopolskie

61 *** ** **
*************@tlen.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Styburska-Piszczała Renata. Automechanika. Wulkanizacja. Lakiernik samochodowy działa na terenie miejscowości Poznań województwo Wielkopolskie, powiat, Poznań, gmina Poznań.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 61 822 16 17 oraz napisać na adres e-mail autostyburska@tlen.pl.
Warsztat mechaniczny Styburska-Piszczała Renata. Automechanika. Wulkanizacja. Lakiernik samochodowy działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia , Blacharka i lakiernictwo . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Wielkopolskie / Warsztaty samochodowe Poznań.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.00
Cena 2.00
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 1.00
Czas wykonania 0.50
10 Grudzień 2019
przez Anna nowak / Bdjdksknz
Fuszerka! Przy wymianie Zamka w bagażniku poprzecinano mi oryginalne elementy plastikowe i poprzewiercano miejsca na plastikowe zaczepy po czym przykręcono je na odwal śrubami. Po wymianie opon samochód jedzie w bok - dziwne ze przy zmianie kół nikt nie zauważył że do wymiany jest cały przedni prawy wahacz i przednie koło lata na wszystkie strony - totalnie nieprofesjonalnie!! Na sam koniec wmawianie klientowi, że jest przecież jest idiotą skoro odbiera samochód od mechanika a okazuje się, że jest popsuty - wydawało się klientowi!! Porażka, nie polecam!!! Jeszcze wmawianie mi, że mam nowe wgniecenie a jeżdzę z nim od 2 lat!!!