Rapid Auto Elektronika Sp. z o.o.

Krakowska 98 Wrocław - woj. Dolnośląskie

71 *** ** **
*****@rapidauto.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy Rapid Auto Elektronika Sp. z o.o. działa na terenie miejscowości Wrocław województwo Dolnośląskie, powiat, Wrocław, gmina Wrocław.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 71 750 18 01 oraz napisać na adres e-mail [email protected]
Warsztat mechaniczny Rapid Auto Elektronika Sp. z o.o. działa w obszarze Serwis mechaniczny i diagnostyka , Elektronika . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Dolnośląskie / Warsztaty samochodowe Wrocław.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
mfind banner
Średnia ocen 4.90
Cena 4.50
Obsługa klienta 5.00
Jakość usługi 5.00
Czas wykonania 5.00
21 Marzec 2019
przez P.J.MAX / ford
NAPRAWA PŁYTY GŁOWNEJ LICZNIKA FORDA . BARDZO MIŁA I SZYBKA OBSŁUGA . POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM. KORZYSTAM Z ICH USŁUG OD DAWNA I WSZYSTKIE USTERKI ZOSTAŁY POPRAWNIE ZDJAGNOZOWANE I USUNIĘTE P.J. MAX ZIELONA GÓRA SPECJALISTA OD FORDA
3 Lipiec 2019
przez Marek B / Opel Meriva
Miałem problem ze sterownikiem w Oplu Meriva, szarpanie silnikiem, falujące obroty. Po kontakcie z firmą Rapid stwierdzili że naprawią sterownik (co nie jest takie proste jakby się mogło niektórym wydawać). Wysłałem sterownik i w 3 dni zrobione (z wysyłką). Sterownik oplombowany z 12-nasto miesięczną gwarancją. W pełni profesjonalna firma, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!