RG Auto-Serwis Ryszard Szerszeń

Jeździecka 10 Wrocław - woj. Dolnośląskie

713******
*****@rg-autoserwis.pl

O warsztacie


Warsztat samochodowy RG Auto-Serwis Ryszard Szerszeń działa na terenie miejscowości Wrocław województwo Dolnośląskie, powiat, Wrocław, gmina Wrocław.

Serwis jest czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 713398461 oraz napisać na adres e-mail biuro@rg-autoserwis.pl.
Warsztat posiada stronę internetową dostępną pod adresem http://rg-autoserwis.pl/.
Warsztat mechaniczny RG Auto-Serwis Ryszard Szerszeń działa w obszarze Blacharka i lakiernictwo , Serwis mechaniczny i diagnostyka , Autolaweta, pomoc drogowa . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Dolnośląskie / Warsztaty samochodowe Wrocław.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach
Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 0.50
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 0.50
27 Listopad 2020
przez Irek / Skoda
Kontakt z tą firmą mało przyjemny. Rezultat ich pracy również rozczarowuje. Wewnątrz pojazdu walające się nakrętki. Montaż niekompletny (np. brak fabrycznych kapturków), otwory montażowe zderzaka poszerzane, bo się nie spasowało. Założona źle stara nakładka zderzaka (według wyceny miała być wymieniona). Warsztat współpracuje w Proama – firmy są siebie warte. Szkoda z AC, usługi zawarte w ubezpieczeniu to fikcja (jak np. door-2-door), a likwidacja to droga przez mękę – drobna szkoda 18 dni od zgłoszenia. Na koniec przestroga – sfotografujcie przed odbiorem pojazd zastępczy, który jest nastoletnim złomem z niesprawnym zawieszeniem i oświetleniem, że strach jechać. Przy zwrocie okaże się, że obok wielu zaznaczonych uszkodzeń znajdzie się dodatkowe i od razu kasują 1000zł. Poprosiłem o sprawdzenie protokołu uszkodzeń z poprzednich wypożyczeń – okazało się to niemożliwe – nie świadczy to o uczciwości, tylko naciąganiu. Za wpłacone kwoty nie otrzymałem żadnych dokumentów ani specyfikacji naprawy. Teraz jeszcze muszę sprawdzić z firmą ubezpieczeniową za co zapłacili i zlecić rzeczoznawcy ocenę.
2 Lipiec 2021
przez Kamila / Tipo
Gorąco NIE polecam tego warsztatu. Drobna naprawa (wymiana zderzaka) trwała kilkanaście dni. Spasowanie fatalne.
14 Styczeń 2022
przez Wojciech / Honda Civic
Bardzo słaby warsztat.